Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőtt már a macskátok karma a...

Nőtt már a macskátok karma a talppárnájukba? Ha igen mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:04
1 2
 11/19 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves kérdező, igazán nem akarlak bántani, de mégis, milyen segítséget vártál tőlünk? Mit mondhatnánk mást. Vidd el dokihoz, vagy kozmetikushoz,esetleg vágd le te és fertőtlenítsd.Bár ezt előbb kellett volna megtenned.Egy kaparófát érdemes lenne tartanod és egy körömcsipeszt.Te nem ápolod a cicádat? Most veszed csak észre, amikor már baj van?
2010. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd dokihoz,ő max. ad a cicának egy nyugtató injekciót és máris lenyugszik,ez a legbiztosabb!!
2010. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan állatorvosok, akik házhoz is mennek, szerintem kérdezz rá Te is a tiédtől. Az enyém például külön kérésre képes 15 km-et utazni (persze az ezzel járó plusz költséget felszámolja, de ha szereted annyira az cicádat akkor szerintem megéri) Nekem benti kutyusom van és használok karomvágót, legközelebb Te is figyelj erre!
2010. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lassan írhatunk egy könyvet a kifogásokból amiket ezen az oldalon írnak, állatorvos ellen.Messze van, nincs busz, nincs pénz, nincs rendelési idő, most meg nyávog a macska.Hát mit csináljon ugasson?
2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

".Hát mit csináljon ugasson?"


Késsz,nem birom!!:XD:D

2010. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jogosak a válaszok és kérdések. 7 éves a macskám és eddig semmi baja nem volt. Viszont amióta nem mehet ki a gangra nézelődni, nem is tudja kaparni a kókuszrostból készült bejárati szőnyeget :(. Nem egyszerű eset a macskám. Harap. 2-szer harapott a lábamba hátulról. Első alkalommal 1,5 hónapos betegszabadságot kellett kivennem annyira bedagadt. Az orvosok röhögtek ezen, lettek volna a helyembe. Olyan ellenállás van idegen helyen benne, hogy a legnagyobb erőt képes kihozni belőle. Ezért kérdeztem, hogy lehet-e kapni nyugtatót vagy altatót?
2010. okt. 26. 18:34
 17/19 anonim ***** válasza:
Minek nyugtató??? Beteszed a dobozba, elmész az orvoshoz, majd ő kiveszi-beteszi a dobozba, tudja, hogy hogyan fogja meg a macskát, hogy ne karmolja, harapja meg. A nyávogástól nem lesz semmi baja, majd otthon megnyugszik, max. duzzog egy fél napot.
2010. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért ez súlyos...Hogy történhet meg ilyen? Hát nem láttad hogy mekkora már a körme? Meg h hajlik vissza? Mit hittél hogy az normális? Uristen!Uristen!
2010. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az érdekes az, hogy nem láttam. A többi karma valamiért normális méretű. A többi nem nőtt meg. elképzelhető, hogy a partvissal való hadakozása közben belefúródott, mint belenőtt volna?
2010. okt. 27. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!