Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak, ha nem eszik a...

Zsivany.durumbol(rezeg) kérdése:

Mit csinaljak, ha nem eszik a macskám?

Figyelt kérdés
A macskam mar napok ota nem hajlando enni, pedig nem beteg (tegnap vittem orvoshoz, es azt mondtak semmi baja). Eddig mindig megette a szaraz eledeljet. Es meg nem is olyan idos, 4 eves. De a menhelyrol vettuk.

ápr. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
...akkor vidd el másik orvoshoz, nem normális, ha nem eszik, valami oka biztosan van.
ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most hoztátok haza - pár napja - a menhelyről? Az ottani szárazat ette meg, csak nálatok nem eszi meg?

Próbáltad másféle étellel is kínálni?

ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha eljár fog magának, vagy kap mástól
ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám annyiban! Másik doki azonnal! Ha egy állat nem eszik, az mindig betegségre utal. Ha ez kilőve, akkor kaját kell cserélni!
ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
vidd el orvoshoz.
ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én elvinném másik orvoshoz,biztos van valami probléma
ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Astagorahun ***** válasza:
100%
Igen, vidd el valami másik orvoshoz, és ha az is azt mondja hogy semmi baja, akkor másik kaját kéne enni neki. Vagy még nézd meg hogy száraz-e rendszeresen az orra vagy hogy rendszeresen elbújik-e hogyha benti macska. Remélem hamarosan enni fog. 😸🐾
ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen orvos, de ha van a közeletekben dm vagy olyan bolt ahol venni a cicának pasztát meglehet próbálni, jön a vedlési időszak stb. nekem 5 éves lesz a cicám, sokszor volt, hogy emiatt nem evett. (a dm-et azért emeltem ki, mert ott a legolcsóbb és viszonylag jó minőségű, étvágyat is gyarapít a cicánál)
ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!