Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám legyalta a szőrét....

A macskám legyalta a szőrét. Nem tudom mi lehet a baja. Mir csináljak vele hogy vissza nőljön?

Figyelt kérdés

Nem látok a bőrén semmit.

Bolhákat találtam azokat próbálom kiszedni kap cseppet is de mégis van benne. Lehet ettől? De akkor miért nem mindenhol nyalja le?

Babaolajjal ha bekennem? Vagy valamivel megrürdetni?


ápr. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol jobban viszket, ott rágja, nyalja, vakarja ezért kikopik. Az egyetlen hatékony kezelés, ha a bolhákat irtod ki, de nem egyik napról a másikra fog meggyógyulni, a bolhák kiirtása időigényes folyamat.
ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
stressztől is nyalogathatják kopaszra magukat. biztos helyen van a cica?
ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Igen. Nem történt vele semmi. Nem hagytam magára több időre. Környezet változás se történt.
ápr. 16. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti? Milyen cseppet alkalmaztál?
ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Benti de néha kimegy.

Állat patikában adtak cseppet nem tudom milyen fajta.

ápr. 16. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha benti is, akkor kezdheted a lakást is takarítani. Jó lenne tudni mit adott, mert van ami erős gyógyszer, negyed évig is kitart, más meg csak havi. Nem mindegy, hogy köv. hónapban kell cseppentened vagy késöbb. Meg is mérgezheted ezáltal.
ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagytakarítás, főleg ott ahol sokat hesszel a cica. Sajnos a környezete visszafertőzheti.
ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!