Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne kideríteni, ki...

Hogy lehetne kideríteni, ki lődözi le a macskákat az utcában?

Figyelt kérdés
Falu és az utóbbi diőben több macskát, kandúrokat csak lelòttek. Az enyémek ivartalanok, de attól még nem érdemli ezt egyik sem.
ápr. 17. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Joga nincs mint mondtam az előző válaszomban is. Ennek ellenére ha valaki kiengedi a macskát, az ne csodálkozzon ha bármi baja lesz. Ezzel nem azt mondom,hogy jól teszi,hogy lelövi, mert nem, de mivel kijárós elüti egy kocsi,megtámadja egy kutya,megmérgezik. Bàrmi előfordulhat.. Nem mindegy fegyver engedélyköteles magánterületen, de ez ebből a szempontból nem is releváns most,mivel tényleg büntetendő amit tesz…csak na, érted. Ok-okozat..ezzel ennyit akartam mondani.:/
ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgyis le tudja lőni, ha magánterületen van a macska, vagy bedob egy petárdár, erre is volt példa. Rohadtul nincs igazad szerintem. Szóval ha kiszabul egy kutya vagy macska és lelövik, így járt, mert kötelességed lenne ott bent tartani. Ennyi erővel ha én másnak a területén sétálok, megérdemlem, meg így jártam, ha lelőnek?
ápr. 18. 14:03
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarod érteni amit írok.:/

Ki mondta,hogy megérdemli? Senki!! Azt írtam minden benne van a pakliban egy kijárós macskánál…Illetve azt is,hogy amit tesz büntetendő,de

amíg nincs bizonyíték arra,hogy ki lövöldözi a macskát, akkor egyszerűbb lenne bent tartani vagy felügyelettel kiengedni, és nem lenne probléma.

Amennyiben van bizonyíték, tessék szépen feljelenti az embert…kérdesedre a válasz.: Kamerával az ő portáját nem figyelheted meg mert téged rúgnak seggbe érte. Bevallani gondolom nem fogja…szóval ahogy itt ezt többen leírták, nem nagyon fogjátok tudni bebizonyítani…Kivéve ha őrt állsz annak a háza előtt akire gyanakszol és az adott pillanatban levideózod.

ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Tartsd otthon, akkor nem lövik le.

Meg fogsz lepődni, de nem azért vette a kertes házat a szomszéd hogy random macskák telefossák minden nap. Nem egy gigantikus macskaalom az a 10+ milliós telek, amire te egy forint használati díjat se fizetsz.

ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beteg vagy
ápr. 19. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!