Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám megvadult és szét...

A cicám megvadult és szét karmolta a vőlegényem aki épp haza ért, valami állat pszichológushoz kellene fordulnom vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2 napja kórházban vagyok így előzményt annyit tudok amit a párom el mondott haza ért és a cica szét karmolta ok nélkül a lábad mögött és fújt, soha nem csinált ilyet ivartalan fiú cica, 6 éves. Én meg arra gondoltam hogy a 6 éve alatt most van csak úgy hogy nem lát engem, ő nagyon anyás cica mindig velem aludt a párom külön zárta őt a kis szobába most és vitt neki enni vizet és álmot, még akkor is hevesen mögött és fújt rá
máj. 11. 13:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
42%
Én is azt mondom, hogy bántalmazták a macskát! Egész életemben tartottam macskákat, teljesen ismerem a természetüket és ilyet csak akkor csinálnak, ha rendkívül félnek, vagy sarokba szorítják őket! Egyébként ha szeretnek és megbíznak benned, akkor még akkor se fognak ilyet tenni, ha tényleg meghúzod a farkukat! Ezt a macskát, bántotta az az ember!
máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11%

Kismillió macska jár át nálam a kertben, volt már nekem is sok, és egyetlen egy még csak meg sem karmolt.

Pedig etetem őket, és a többség örül nekem, dorombol.

Pedig egy mufurc, 50 éves autószerelő pali vagyok...

Aki kicsit is ismeri a macskákat, tudhatja, valami nagyon nem oké dolgot csináltak avval a cicóval.

máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!