Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek van olyan cica...

Szerintetek van olyan cica fajta, ami nem nő nagyra, hanem kiscica jellegű marad (mint 1 csivava)?

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyen macskafajtát, írjátok le, légyszi!
2010. okt. 31. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
na ilyen engem is érdekelne.
2010. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én sziámim 1-2kg csak.az ismerőseimé van 8kg-os is.igy gondoltad a kis cicákat?mert nagy méretüt tudok:main coon,de kicsit sajna nem :( hihi,pedig tartanék az biztos
2010. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


fu én valamit hallottam már, hogy külföldön tenyésztenek törpe perzsamacskát, úgynevezett Pocket Kittys (v. valami hasonló)


[link]


de, hogy ez igaz-e vagy sem, azt nem tudom:S


22/L

2010. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer volt egy házimacskánk.volt már vagy 5éves és minig mindenki azt hitte,hogy kölyök mert tisztára akkora volt.pedig még elett is mert nőstény volt.a kölykei is nagyobbak lettek nála.szóval genetika,nem lehetetlen egy kisebb termet.de szerintem egy tenyésztés nem épp egészséges cicákat fog kiprodukálni,igy én ejtem a kis perzstöpedékek vásárlását.imádom a cicákat amugy
2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szingapúri cica a legkissebb macskafajta. A nősténye kb 2 kg-ra nő meg. Ez kb fele akkora mint egy átlagos macska.
2010. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ha még tudtok fajtákat írjatok!
2010. nov. 2. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!