Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mindig nyervog az...

A cicám mindig nyervog az autóban, nem lehet valahol venni altatót neki hogy az utat átaludja?

Figyelt kérdés

Kb 4 órás út,de olyan szinten nyervog hogy ki tudnám dobni az autóból...Lehet valahol venni altatót a cicának hogy az úton aludjon?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. nov. 3. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

"...olyan szinten nyervog hogy ki tudnám dobni az autóból..."

gratulálok!

2010. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tojasleves válasza:
100%

Javaslom keresd fel az állatorvodat ebben a témában.

Igaz Nekem kutyám van, aki nem bírja az utazást, de elég neki, ha ölbe veszem, rögtön megnyugszik.

Felesleges a cica szervezetét altatókkal leterhelni szerintem.Kicsit több türelmet a cica felé...

2010. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Oké...neked se kell állat és mi az,h nyervog?Nem nyávog egy cica?Okoska...-.-"
2010. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Sztem tökmind1 hogy hívja nyávog/nyervog. Kidobnád az ablakon? XD
2010. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze hogy idegesít mert nagyon hangos...Szeretem a cicám és ezért szeretném neki is meg könnyíteni az utazást!De szerintem mást is idegesítene egy 4 órás úton a nagy hangja...És idegesen vezetni sem lehet ...
2010. nov. 3. 08:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam,mert én még nem hallottam ezt a szót,h nyervog,de hogy szerencsétlen macskát kidobni az ablakon...téged kéne a kukába,mert ez nagy szemétség,h szegény cicával ilyet tennél...
2010. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igaz,de azért nem dobnám ki szerencsétlent az ablakon...nyugtatót lehet neki adni,csak menj el állatdokihoz...
2010. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jesszusom! mit kell mindenkibe belekötni? Gondolom csak képletesen értette....
2010. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt hogy kidobom azt ne szó szerint értésétek!!!Mivel szeretem ezért elviselem,de mikor dugóban ültök és minden idegesít főleg hogy a cica is nyávog azért persze hogy idegesek vagyunk...
2010. nov. 3. 08:32
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha nem muszály, akkor ne vidd magaddal a macskát.

Kapcsold be a rádiót. :)

Ez pontosan olyan módszer, mint amikor Mária Terézia korában az árvaházi csecsemők ópiumot, és pálinkát kaptak, amikor már elkeztdek volna beszélni tanulni. Beteges ötlet lenne, ha altatót adnál neki. Akár halálos is lehet.

2010. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!