Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom meg álapitani h...

Szyszkó kérdése:

Hogyan tudom meg álapitani h a cicámnak menyi ideje van a szülésig?

Figyelt kérdés

a cicám vemhes de nem tom mióta vagy mikor kezdődőt el! hogyan tudom meg vizsgálni h menyi ideje van a szüléshez?

mevel ettesem ilyenkor?


2010. nov. 3. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! a cicák 60-63 napig vemhesek. félidőtájban kezd látszani a pocijukon, viszont a második hónapban napról napra növekednek a kiscicák.

a cicijei is duzzadtak lesznek. a viselkedésén fogod majd látni, keresni fogja a biztonságos helyet a fialáshoz.

ha biztosra akarsz menni, inkább nézesd meg dokival.

üdv-cicás-

2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja, lehet ugyan kapni külön vemhes cicáknak való tápot, de szerintem egy jó minőségű felnőtt cicának való konzerv vagy száraztáp is megfelelő.

kaphat a házikosztból is, ha elfogadja.üdv -cicás-

2010. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
edig külön föztem neki halat meg csirke husit csak e miat kérdezem a pocakja már nagyon nagy és az emlői is meg vanak duzadva és mostanába mindig a kis átyába fekszik. akkor ezek alapján nem sokára meg születnek a kicsik?
2010. nov. 3. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, mifelénk is augusztus végén tüzeltek a cicák,valószínű nemsokára meglesznek a kicsik. azért, ha lehet maradj a közelében, mert lehet, hogy segíteni kell

neki. én is vágtam már el köldökzsinórt, mert a 6.kiscica után már nem volt ereje a cicamamának.

remélem minden rendben lesz a cicáddal.

üdv-cicás-

2010. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, még az is egy jel, hogy a szülés előtt feltűnően sokat nyaldossa a lukciját:))
2010. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

ilyenkor kiscicáknak való táppal kell etetni, annak magasabba tápanyagtartalma, de ha főzöl neki az is tökéletesen megfelel!

2010. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!