Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szájából vér sziváro...

A macskám szájából vér szivárog, nem eszik, nem iszik? Mitől van ez? Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Nem az én macskám, hanem egyik ismerősömé, de így könyebb volt... Kisvárosban lakunk, ilyenkor nincs állatorvos :/
2010. nov. 5. 10:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De gyerek!!
2010. nov. 5. 10:30
 12/17 Viki233 ***** válasza:
jó de csak van felnőtt a közelében nem???
2010. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fogd a macskát és vidd orvoshoz.Ha gyerek ő úgy sem tudja.
2010. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Viki233 ***** válasza:
de azt bírom pár emberkébe h le tudja írni h úristen vmi van a macskával vagy hasonló és itt várja a kérdésére a választ és írogat addig a macska meg szenved és ahelyett h logikusan gondolkodna és elvinné orvoshoz (akármilyen messze van is)hagyja tovább szenvedni amíg el nem pusztul????????utána meg hjaj nemtudtam semmit tenni érte....nem is akart, csak a saját lelkiismeretét próbálja evvel megnyugtatni pedig tudja h evvel nem lehet.
2010. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jaja tudom... Én nem vagyok ilyen amúgy.

Kihívtak egy állatorvost, az azt mondta, hogy összeverekedtek valami macskával vagy kutyával.

Fertőtlenítette, és elment.

Nekünk ezért vannak a macsekjaink ivartalanítva :D

Hogy ez ne történjen meg...

2010. nov. 5. 11:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor most látta doki a macskát? Mit mondott?
2010. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy valami macsekkal vagy kutyával összeverekedett. Lefertőtlenítette, és ennyi volt.. :D
2010. nov. 5. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!