Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen trükköt tud a cicád =)?

Milyen trükköt tud a cicád =)?

Figyelt kérdés
Mennyi idős korában és hogyan tanítottad meg rá?
2010. nov. 5. 10:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az enyém is bírja a gépet :D egyszer megnyitott valami programrendezőt... de ugy 200-szor... azt hittem megbolondulok
2010. nov. 5. 21:52
 12/17 anonim válasza:

macskának ül parancs? :D érdekes. :D kutyánál hasznos, mert ha sétáltok le lehet ültetni pl ha piros a lámpa gyalogátkelőn, vagy ha rohanna valami másik kutya felé. De a macskát nem sétáltatod...akkor mi értelme?

Amúgy az én cicám ha kiraktam a kezem és összedörzsöltem két ujjam akkor ha látta rögtön odarohant. :))

2010. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hallgat a nevére. Meg ha leülök és mondom neki, hogy "hopp", akkor felugrik az ölembe. Azt is érti, ha azt mondjuk neki, hogy "nem". Tudja, hogy rosszat csinált. Kis sunyi :) :)
2010. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Apportírozik, ha úri kedve szottyan rá.

Helyből felugrik egy szekrény tetejére (na jó, épp csak a felső éléig, de felhúzódzkodik).

2 másodperc alatt gyorsul százra, és a kanyart a falról veszi be :)

2010. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is visszahozza a kindertojás kupakját, persze csak ha van kedve, mert van hogy kimegy vele a konyhába... kinyitja az ajtókilincset, dobol a szemétlapáttal ha éhes, hallgat a nevére, ha rosszat csinál akkor elbújtatja a fejét, mert azt hiszi ha ő nem lát akkor mi se látjuk az 5 kilós fenekét:)
2010. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Enyém viszonylag szabályosan apportíroz, nem viszi messzire a galacsint, mielőtt visszaadná.

Ellenben az első cicázáskor kb. minden 5. szaloncukorpapír galacsint elvitte a bázisára, vissza se hozta, hanem "üres kézzel" jött vissza játszani. Mondtam is, úgy látszik, olyanok ezek a galacsinok, mint a Rimet Kupa: végleg el lehet őket nyerni. Aztán pár nap múlva (épp karácsony előtt) mindegyikünk cipőjében találtatott egy-kettő szaloncukor papír galacsin...

Egyszer lebukott azzal, hogy nagyjából érti, amit mondunk. Egy beszökött szöcskét üldözött épp, de nyomát vesztette, és tanácstalanul nézelődött, amikor a nejem felmutatott a szekrény tetejére, és azt kiáltotta: "ott van" - és ez volt az az alkalom, amikor helyből felugrott a szekrény tetejére. Persze át lett verve, nem volt ott semmi. Viszont egész éjjel a szekrényeken őrjáratozott, szerintem sikerrel, mert a szöcskét nem láttuk többet.

2010. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Két 7 hónapos kandúrom van, mind a kettő hallgat az "ül" parancsra, ami azért jó (hogy az egyik előző válaszolót felvilágosítsam:)) mert pl.: etetésnél egyfolytában keringtek a lábam körül, nem lehetett tőlük lépni, mostmár csak mondom nekik hogy "ül" és szép illedelmesen ülve várják a vacsorát. Illetve akkor is jó ha rá akarom rakni a pórázat, mert sétálni is szoktunk az egyikkel:) A másik nem akar már egy jóideje. Ezenkívül apportírozni is tud az egyik. Sztem tehetségen múlik hogy mit lehet megtanítani a cicának. Az apportírozós nagyon nehezen tanulta meg az "ül" parancsot, és még most is van hogy többször el kell ismételni, amelyik nem tud apportírozni az viszont kb 20 perc alatt megtanulta az "ül"-t:)
2010. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!