Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen érvek szólnak cicák...

Milyen érvek szólnak cicák mellett?

Figyelt kérdés
apukámat szeretném meggyőzni, hogy legyen. (lakásban)
2010. nov. 7. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akármilyen időbe a cicát nem kell kivinned sétálni és wc-tetni mert ő odabent alomba piszkit.hizelkedős,bujos,szeretettel teli kis állat.keveset eszik és nem igényli annyira atársaságod ha hétvégére elutazol.sokkal jobb és praktikusabb mint a kutya vagy más állat.
2010. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
"A kutyának gazdája van, a macskának szolgája"
2010. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez bizony tényleg így van:) 18:15-ös
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

A kutya embernek hiszi magát. A macska Istennek.


Egyesek szerint a macskák alattomosak, gonoszak és kegyetlenek. Való igaz, és még sok hasonló jó tulajdonságuk is van

A macskák tudják, hogy mit érzünk. Nem törődnek vele, de tudják.

2010. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Máig (14 éves a miénk) csodálatra késztet, hogy milyen hihetetlen büszke, királynői tartással tud bárhol a lakásban ülni, állni, feküdni!


És valóban szolgáljuk, ezt bizton érezzük.


De van humora! Nem tartja sokra, hogy tornázom: hasgyakorlat közben rendszeresen a hasamon köröz, hogy minél kényelmesebb fekvőhelyzetet találjon. Vagy szégyelli, ha pl. ügyetlen, leesik, nekimegy stb., figyelem-elterelésül azonnal tisztálkodni kezd.


Megtanult közlekedni a lakásban, a bezárt ajtók nem jelentenek akadályt: a hátsó lábával megrugdossa azokat, mi meg rohanunk kinyitni.


Igen jó emberismerő! Van, akitől fél, ha jön, azonnal elbújik. És tényeg igaza lehet ezzel az emberrel kapcsolatban... De hagyja magát két kétévessel nyúzatni.


Szóval igazi élmény, tanulság velük élni. Szeretni, becsülni és valószínűleg egy kicsit még csodálni is kell őket, hogy mindezeket a tulajdonságaikat megmutassák nekünk, embereknek.

2010. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem ugatnak, viszont a nyávogás is van olyan szörnyű...

Lakásban tartásuk egyébként nem kínzás. Imádnak a melegen..

2010. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát én még nem láttam olyan kutyát, amelyik legalább alkalmanként ne hangoskodott volna. Macskában viszont sok van ilyen. Pl. az enyémtől még sosem hallottam egy egészséges nyávogást. Testbeszéddel, és halk nyekergésszerű hangokkal osztogatja az utasításait.

A macska előnye szerintem az, hogy tökéletes társ. Már annak, aki nem szereti a zajos, és tolakodó társaságot. Önállóbb is, jóval kevesebb törődést igényel, mint egy kutya.

2010. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem igaz hogy a macskák gonoszak volnának vagy kegyetlenek. Önállóak, saját akaratuk van és nem hajolnak meg az ember előtt. Önérzetesek és sokszor szemtelenek, de nem igaz hogy nem tudnak szeretni, nagyon is tudnak. Nem érzem hogy a macskáim szolgája lennék mert ugyanannyi (ha nem több) szeretetet és melegséget kapok vissza tőlük.
2010. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen tündériek!!!!!!!!imádnivaló kis szörgombocok.a macska szeretetéért meg kell küzdeni.nem talpnyaló.csak azt szereti aki kiérdemli!!!!és ahhoz ragaszkodni fog egy életen át
2010. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!