Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táp hasonlít a legjobba...

Milyen táp hasonlít a legjobban a Royal Caninhoz?

Figyelt kérdés

Ezt vesszük a Perzsa cicánknak, de 1-1.5 hét és megeszi és 1700 ft 400 gramm.

Mi az ami hasonlít erre, árban pedig olcsóbb??

a tenyésztő szerint csak ezt fogadja el, de én megpróbálnék más it. a Whiska-t nem eszi, próbáltam. 13 hetes kiscica.

köszi.


2011. febr. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 2 kg-os kiszerelésben veszed, úgy 5000 ft körül van. És ha a 400 g 1 hétig elég, akkor ez egy havi adag lenne.

Havonta 5000 ft szerintem nem megterhelő, ha eddig is ezzel etettél.

2011. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) megnézem a 2kg kiszerelést!köszi.
2011. febr. 20. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, nézz körül a


www.tapfutar.hu


oldalon. Budapesten belül ingyen kiszállítják a rendeléseket.

2011. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A www.webkutya.hu oldalon van 2kg kiszerelés 5000 ft körül. És az ország egész területén ingyen szállítanak ki! :) Én is ezzel etetek amúgy :)

2011. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a tapfutar.hu-t tudnám ajánlani. Nagy kiszerelésben sokkal olcsóbb.
2011. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy az eredeti kérdésre is válaszoljon valaki... :) Nos egy prémium kategóriás táphoz (mint amilyen a RC is) egy másik prémium táp hasonlít a legjobban. Ilyen pl. az Acana, Orijen, Hill's, Eukanuba, Iams stb. Ezek egyike drágább, másika valamivel olcsóbb mint a Royal Canin, de nem igazán jelentősen.


Ha olcsóbbat akarsz, akkor valamennyire le kell mondani a minőségről, azonkívül valószínűleg a napi etetési költség magasabb is lesz, mintha prémium táppal etetnél.

Tehát, nem prémium, de még jó minőségűnek mondható táp (legalábbis szerintem) a Purina Cat Chow ill. a Perfect Fit.


Az előttem szólóknak egyébként tökéletesen igazuk van, nagyobb kiszerelésben érdemes megvenni valamely webáruházban, így jóval kevesebbe jön ki 1 kg és házhoz is szállítják. A Royal Canin Kitten Persian pl. a tapfutar.hu oldalon 1978 Ft/kg, ha 10kg-os kiszerelésben veszed.

Egyszerre nagyobb kiadás, de aztán jó időre (nálam kb. 4-5 hónapra) le van tudva és a cica is minőségi kaját eszik.


És örülj, hogy a Whiskast nem szereti, van ízlése (és esze) a cicádnak... :)

2011. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!