Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett hirtelen a...

Mi történhetett hirtelen a cicámmal?Kinti cica,de ilyenkor a hidegben behozzuk néha néhány órára.Ma is így volt..

Figyelt kérdés
-Hozzáteszem,hogy elég félénk,ijedős cica,minden nagyobb zajtól rémesen megijed.-Behoztuk,kissé zavartnak látszott,talán megilletődött,hogy hirtelen melegbe került. De aztán néhány kis simogatás,és dorombolva letelepedett a szőnyegpadlóra. Később bekapcsoltuk a hifit,de nem ment nagy zene,csak halk.És aztán hirtelen minden fura lett. Odament a radiátorhoz,felnézett a fölötte lévő ablakra (rajta a gyönyörű függöny) és egy laza mozdulattal és nagy keserves nyávogások közepette elkezdett fölfelé mászni a függönyön egészen a karnisig. Kishíján eltörte a karnist _(ugyanis fából van) és majdnem leszakította az egész függönyt! :O Azonnal odavittem a széket,hogy lehozzam,de olyan erővel szorította a karnist,hogy végül le kellet "tépnem" a két mancsát a karnisról,és letenni a földre. Aztán rohant tovább, le a lépcsőn,és ott mikor leért,akkor meg az előszoba ablaknál akarta megcsinálni ugyanezt,de véletlenül lepottyant a földre. Rohantam utána,és gyorsan kinyitottam az előszoba ajtót,ahol szélsebesen kirohant. Este nem jött enni. Fogalmam sincs mi történt vele..eddig ilyet még soha nem törtnét. Nincs esetleg ötletetek,hogy mi miatt lett hirtelen ilyen a cicám? Köszönöm. :)
2009. jan. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Amikor az én cicám még kisebb volt, akkor ő is folyton föl akart mászni a függönyön, ő azért csinálta, mert ki akart menni. Nagy valószínűséggel ezért nyávogott (legtöbbször akkor nyávognak ilyen keservesen, ha wc-zniük kell), és ki akart venni. A karnist meg azért "fogta" olyan szorosan, mert magasan volt, és elég ijesztő lehet a számára, ha onnan akarod leszedni... De ne aggódj, elvégzi a dolgát, lenyugszik meg csavarog egy kicsit, aztán visszajön :)
2009. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh..köszi! Most egy kicsit megnyugodtam. Igazad van,lehet,hogy wcznie kellett. Köszi=)
2009. jan. 9. 21:33
 3/5 anonim válasza:
50%
mer amikor bekapcsoltad a hifit a zajtol megjett es kaiakart menekulni a lakasbol....
2009. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, visszajön. Az én cicám egyszer 3 hónapra tűnt el!! Aztán visszajött és évek óta itthon van :)

Bolond cica lehet, mint az enyémek :) ha hazajön reggel vagy valamikor, kedvesen menj oda hozzá adj neki valami nagyon finom ennivalót és menj messzebb, hogy ne ijedjen meg tőled.

2009. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan így vagyunk a cicánkkal ha télvan behozzuk mert hideg van.
2010. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!