Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cica vagy a...

Mi legyen a cica vagy a barátom? Mind kettot szeretném, de hogyan?

Figyelt kérdés
2 éves a cicám, imádom ot meg a barátomat is! Mikor még nem laktunk egyutt szerették egymást, miutan ossze koltoztunk minden megváltozott. Eloszor tul sokat foglalkozok vele, na jo ezen változtattam amikor nem volt itthon akkor játszottam a cicával, utana jott az hogy ot zavarja hogy fent van az ágyon! De a cicám már kolyok kora ota velem alszik, nem lehet leszoktatni hogy ne jojjon fel az ágyra, hiába rakom le vissza jon, ha nem azonnal akkor késobb. Az ajtot hiába csukom be akkor meg azt kaparja és sir!Bántani emiatt pedig nem fogom! Most az utolso, hogy a barátom a macskátol pattogott ki, hogy ra allergiás, mikor a mosopora!!A cica fuj rá morog rá, mikor én nem vagyok otthon csak a párom akkor elo se jon az ágy alol! Nem tudom, hogy tudnám megváltoztattni a dolgot! NAgyon szeretem a cicámat nem tudnék tole megválni, de a párom mindig talál valamit amibe bele kothet és amiért a cica a hibás! Mit csináljak, hogy szeresse legalább egy kicsit?
2009. jan. 11. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudta,hogy van cicád,mielőtt összeköltöztetek nem tudom mit pattog?!cipeld el allergiavizsgálatra,és ott kiderűl.én a kutyáimmal vagyok igy,(bár mi előbb költöztünk össze,utána jöttek a "gyerekek")de tudom,ha esetleg szétmennénk,én csak olyannal állnék le,aki elfogadja,hogy a kutyáim a mindeneim.más lehet azt mondja,hogy add oda valakinek a cicát,de szerintem nem tudnád megtenni.ahogy én sem.az állat amíg él ugymond neked él,a pasi,az meg elmehet!bocsi,ha túlzásokba estem,de a helyedbe képzeltem magam.
2009. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

az kimaradt,hogy a párom imádja a kutyáinkat,megbolondítottam őt is!

ugyhogy állj a sarkadra,és állj a cicusod mellé!

2009. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ne a párodban keresd a hibát. Különben is ő tudhatja leginkább, hogy mire allergiás! Mellesleg aki komolyan veszi a higéniát az nem engedi fel az állatokat az ágyra. Még a jól beoltott, ápolt állatoktól is sokmindent be lehet szerezni. És hidd el, hogy a macskád túl fogja élni ha nem engeded fel az ágyra.. a sírásba nem halnak bele a macskák. Egyébként meg hülye kérdés, hogy a szeretett barátodat, vagy egy állatot válassz-e..

Én is allergiás vagyok a macskára, és ha olyan párnán kellene feküdnöm amin macska volt, akkor tutira nem tudnék aludni. És nem csak a szőr a problémás, de ha ráül az ágyra akkor a khmm... ánuszát is hozzádörgöli az ágyneműhöz.

Ne érts félre.. én szeretem az állatokat, de őket is kell/lehet nevelni! Az más kérdés hogy te neked nincs szíved hozzá, és odáig jutottál hogy azon gondolkodsz vajon a párodat válaszd-e vagy a cicát.

2009. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, hogy mikor még nem éltunk egyutt tudta szeretni, erre azt mondta, hogy akkor csak pár orát kellett vele egyutt lennie! Biztos, hogy nem adom oda senkinek és feleloséget vállaltam érte mikor elhosztam magamhoz és azért, hogy boldog életett élhessen és mellettem meg lesz mindene! Csak a drága barátomnak is fel kéne fognia!
2009. jan. 11. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.az utolsóhoz csak annyit mondanék,hogy nálunk is ágyban alszanak a kutyák.és tiszták,ápoltak,semmi élősködő nincs bennük,és engem nem zavarnak,gondolom a kérdezőt sem.ha már egyszer beszoktatta az ágyba,nagyon nagy lelki törés lenne a cicának is a kiszoktatás.és nem is allergiás a macsekra a párja.na mindegy,ezen lehet vitázni,mert mindenki máshogy áll az állatokhoz.
2009. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy igy kiállsz mellettem! Jol esik igy ismeretlenul is! Az én cicám még soha nem volt kint a hazbol szoval semmi baja nem lehet! De a másik valaszolot is megértem, neki más az elképzelése a dolgokrol! Ahány ember annyi szokás :-)
2009. jan. 11. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Valalom a megkovezest, es a lepontozast, de szerintem a macskadat valaszd. Ha a parod nem kepes felfogni, hogy vannak szamodra nagyon fontos dolgok, akkor elobb vagy utobb ha hagyod, mindenben iranyitani akar majd. Dontsd el most, hogy kell-e ez igy neked.

(megjegyzem, ha a macska fuj ra, es elbujik mikor csak o van othon, akkor bantotta. Ebbol olyn kovetkeztetest vonsz le, amilyet akarsz.)

2009. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A cicád örök hűséget esküdött amikor kaptad őt, de az ember szava nem ér semmit. Én is voltam hasonló helyzetben! Én zerencsér jól választottam, a kutyámat, de a párom következő áldozata...: eladták a ktyáját, és azután egy hét múlva dobta az a szemét!!! Remélem tudtam segíteni! Sok szerencsét!!!
2009. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen egyértelmű, hogy az állatot válaszd. Ez olyan, mintha gyereked lenne, nem dobhatod el magadtól ha csak egy kicsi felelősségérzet is szorult beléd.

Amúgy nagyon sunyi lehet ez a fickó.


"Te egyszer, s mindenkorra felelős lettél azért amit megszelidítettél."


Még valami: ha a cica nem jön elő, amikor csak a fickó van otthon, fél tőle, fúj és morog rá, akkor a pasid bántotta a macskát. Egy cica nem csinál ilyeneket ok nélkül.

2009. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha eddig nem szerette meg a macskát és így viselkedik, akkor már nem is fogja. Én már szóba se állok olyannal, aki nem fogadja el a macskáimat.

Bőven akad olyan férfi, aki szereti az állatokat, ettől meg szabadulj meg, mielőtt valami durvát követ el a cicád ellen. Már bocsi.

2009. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!