Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérhetem meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérhetem meg a barátom, hogy segítsen a házimunkában, és ez ne nyűg legyen neki?

Figyelt kérdés

Most fogunk összeköltözni, és rettentően félek ettől a témától. Én egy szorgalmas csajszi vagyok, sokmindent megcsinálok, még örülök is neki, de ő nem ilyen.

Nagyon ritkán csinál meg otthon (szüleinél) bármit is, és ha túl sokszor kérem, hogy segítsen már, akkor nyűgös lesz.


Márpedig én szerintem egy hónap mindent-én-csinálok után idegbajt kapok.

A "beszéljétek meg" nem jó tanács, mert már beszéltünk róla, és oylankor roppantul ígérgeti, hogy ő majd szorgalmas lesz, de én tudom, hogy nem igazán...


mit tehetnék?


2011. okt. 15. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát talán adj neki egy esélyt, hogy betarthassa az ígéretét és akkor problémázz, ha tényleg nem csinálja. Otthon majdnem mindenki rendetlen, de amint elköltözik megváltozik. A lányok is ilyenek, mihelyst elkerülnek otthonról.
2011. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Mosogatás 1 pont

Porszívózás 1 pont

Felmosás 2 pont

Ablaktörlés 1 pont

Mosás, teregetéssel 3 pont

Portörlés 1 pont

Rendrakás 2 pont

Ha összegyűlik 10 pontod szexelek veled!

2011. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Megígérte, hogy változtat, de te már elkönyvelted hogy úgysem fog. Miért nem adsz neki egy esélyt? Ennyire nem bízol benne?
2011. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki szépen a hűtőre kiírva hogy mosogatás, porszívózás, szemétlevitel és hasonlóak, majd kérdezz rá egyenesen, hogy rágám, te akkor ezen a héten melyiket vállalod be? Aztán ha övé a szemétlevitel, akkor ne foglalkozz vele még akkor sem, ha úgy néz ki a lakás mint egy szeméttelep. Az az ő feladata, ne zsörtölődj érte, csak ne csináld meg.
2011. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

18:25


Az én volt férjem is csak ígérgette. Soha semmit nem csinált meg.

2011. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Az a te volt férjed volt, viszont egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező párja is ilyen.
2011. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna, a környezetemben elég sok anyuka panaszkodik. Az ígérgetésekkel meg már torkig vagyunk.

lehet, hogy egy-két hétig összekapja magát, de aki ilyen, az nagyon nem is fog változni.

2011. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha magától nem jut eszébe, baszhatod, soha nem fog segíteni.
2011. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Közös érdeketek, hogy rendben legyen a lakás, és el legyen mosogatva. Ha magától nem csinálja, kérd meg, szívem, elmosogatnál/levinnéd a szemetet? Biztos nem fogja azt mondani, hogy nem...
2011. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én párom érdekes, de amit ígért be is tartotta, pedig ő is rendetlen volt.

Mondjuk én nem is vagyok elvált.

2011. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!