Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy legyen barátom? Hogy?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy többen is kérdezték már,de hol találok olyan srácot akit én is érdeklek..Ti hol találtátok meg a párotokat..És hogy viselkedjek egy sráccal szemeben..Nektek mi jön be fiúk,milyen viselkedés..

16/Lány


2011. okt. 28. 22:44
1 2
 1/15 MFDani válasza:
4%
este szop, reggel dolgoz. ! :)
2011. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, anno volt barátnőmmel egy buszon ismerkedtem össze :D
2011. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A "szop" az ikes ige, tehát szopIK!

Amúgy hobbin, vagy bármi érdeklődési körön keresztül lehet pl ismerkedni. Ne legyél k*rvás, legyél érdeklődő, mosolygós, stb.

2011. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MFDani válasza:
0%
kuss malac, nincs moslék :DD
2011. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Várj, hülyeséget írtam, nem szopik XD benéztem. De a második dologban tartom az állításom. Bocs, este van XD
2011. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen.Amúgy pont ezt nem értem,hogy azt mondják a pasik hogy nem szeretik a k*rvás lányokat és mégis az olyanokkal járnak.Meg olyanokkal akiknek semmi eszük nincs.Tisztelet a kivételnek.:)
2011. okt. 28. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azokat csak dugni akarják/akarjuk, de te gondolom nem csak szexpartnert keresel, úgyhogy így az értelmesebb pasik fognak nagyobb eséllyel meglátni. Csak hát az ugye ritkább...
2011. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akár itt is találhatsz ;) Milyen viselkedés jön be? Nálam csak két dolog fontos: hogy természetesen viselkedve adja önmagát, illetve, hogy fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Csak 21 év alatt eddig még nem találtam ilyen lányt...

21/f

2011. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ryu19 ***** válasza:
Külsőleg bejöjjön, nem kell egy bomba csaj de azért ne legyen csúnyácska. Belsőleg meg hűséges,őszinte,aranyos,kedves.nah meg persze fogadjon el engem és szeressen örökké:)
2011. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem qurvás lány kell! Melyik városból vagy? :)

Akarsz beszélgetni? :) Írj privit!

2011. okt. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!