Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cica vagy a...

Mi legyen a cica vagy a barátom? Mind kettot szeretném, de hogyan?

Figyelt kérdés
2 éves a cicám, imádom ot meg a barátomat is! Mikor még nem laktunk egyutt szerették egymást, miutan ossze koltoztunk minden megváltozott. Eloszor tul sokat foglalkozok vele, na jo ezen változtattam amikor nem volt itthon akkor játszottam a cicával, utana jott az hogy ot zavarja hogy fent van az ágyon! De a cicám már kolyok kora ota velem alszik, nem lehet leszoktatni hogy ne jojjon fel az ágyra, hiába rakom le vissza jon, ha nem azonnal akkor késobb. Az ajtot hiába csukom be akkor meg azt kaparja és sir!Bántani emiatt pedig nem fogom! Most az utolso, hogy a barátom a macskátol pattogott ki, hogy ra allergiás, mikor a mosopora!!A cica fuj rá morog rá, mikor én nem vagyok otthon csak a párom akkor elo se jon az ágy alol! Nem tudom, hogy tudnám megváltoztattni a dolgot! NAgyon szeretem a cicámat nem tudnék tole megválni, de a párom mindig talál valamit amibe bele kothet és amiért a cica a hibás! Mit csináljak, hogy szeresse legalább egy kicsit?
2009. jan. 11. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Előttem szólókkal egyet értek.A cica azért fúj,mert valszín a párod bántotta.Arról nem is beszélve,hogy téged így ismert meg,így szeretett meg,akkor most mit nyavalyog?!

Én leülnék vele,és komolyan elbeszélgetnék,hogy tulajdonképpen mit is akar tőled?Mert sztem aki ennyire keresi a kifogást,az a kapcsolatból is keresi a kilábalási lehetőséget!Én egy pasiért nem adnám a cicámat,vagy elfogad vele,vagy nem kell.Mondjuk szerencsém van a férjemmel,8 éve vagyunk együtt,először 2 NImfa papit kaptam a szülinapomra,majd rá 2 évre jött Hamu cicám,megbeszéltük a dolgot,és megkerestük Őt,Ő pedig kiválasztott bennünket.

Azzal a válaszolóval pedig nem tudok abban egyet érteni,hogy a tökéletesen beoltott cicáktól elkapnánk valamit.Ez tévhit.Nem megyek messzebbre,mint 25 évet,mikor a vidéki emberek nagy része még gazdálkodásból élt,ott nem volt ennyi vegyszer,mint mostanság,és bizony sokkalta "közelebbi" viszonyt ápolt a gazda az állataival,és mégis több volt az egészséges ember.Én is kiállok kérdező mellett,az én cicám is fent alszik a lábamnál,sőt az ánuszát is lerakja,mégsem vagyok büdös,és fertőző beteg,és nem érzem magam tracának sem.

Kedves Kérdező,ne hagyd magad és sok sikert és örömet a cicádban!

2009. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
67%
Egyetértek azzal aki az irta, hogy sunyi a ficko. Szerintem a macska-probléma csak egy kifogás neki! Kérlek ne vedd rossznéven, amit most irtam. Ha valaha is azt kérné, hogy válassz közte és a macska közt egyértelmü kit kell választanod: macskát.
2009. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!