Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a macskákat?

Figyelt kérdés
Nekem több ismerősöm is van, aki szereti az állatokat, kivéve a macskákat. Ezt nem értem.
2010. nov. 16. 21:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"A kutya az ember legjobb barátja."

A mondással csak pontosan! A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja, mivel a kutyán belül olyan sötét van, hogy ott nem lehet olvasni.

2010. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szerintem mai világban ez a mondás igaz

"Az internet az ember legjobb barátja" :D

2010. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
én nem utálom őket csak nem bírok megmaradni ha mellettem van egy.. kib*szott allergia..
2010. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én sem értem a macskautálókat... Én a cicákat szeretem legjobban az összes állat közül :))
2010. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mert a macskák öntörvényű állatok, és kevés ember tudja elviselni, hogy nem tudja irányítani őket.
2010. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 22:03-nak !!Mivan??Nem elég hogy a vaterafórumon osztod az észt ezzel a poénnal aláirva?Mostmár itt is ittvagy??
2010. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Mert a macskák öntörvényű állatok, és kevés ember tudja elviselni, hogy nem tudja irányítani őket."


Itt a pont:) Az átlag ember három okból tart állatot: hogy megegye őt, hogy szolgáljon, vagy hogy feltétel nélkül szeresse a gazdáját. A macska egyik kategoriába se tartozik, ígyhát sokan haszontalannak tartják őket és nem szeretik őket. Elképzelhetetlennek tartják hogy egy állattal egyenrangú viszonyban legyenek, mert csak elvenni tudnak és kizsákmányolni, természetükből adódóan.

Én párom se szerette a macskákat, egy idő után leesett hogy fél tőlük, de beletörődött hogy én bolondulok értük. Mindig azt mondogatta hogy "nem érdekel hogy hány macska lesz, de ha egy is bemészik az ágyunkba kivágom a francba!", meg ő is úgy gondolta hogy a macska önző, hűtlen állat, aki nem is szereti a gazdáját, csak az házhoz ragaszkodik, stb. Azóta van két cicánk, és a párom szoktatta be őket az ágyba, és úgy imádják egymást hogy az nemigaz:) Minden nap amikor hazajön a munkából, a cicák rohannak hangosan dorombolva és követelik a puszit, az egyikkel még wcre is együtt járnak, viccen kívül:) Párom belátta hogy igazam volt, és hihetetlen hogy mennyi szeretetet tudnak adni. Persze megtanítottam páromnak hogy hogy kell a cicákkal bánni, sokat tanult róluk, szakkönyvekből is stb. Aki nem jól bánik a ciával, az meg ne csodálkozzon ha nem kap szeretet.

2010. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

22:32-nek

Az életben nem jártam a vatera fórumán.

Gondoltad csak 1 ember ismeri az országban?

2010. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor látogasd meg !!Ott pezseg ám az élet!!Bocs,de a válaszod és a stilusod is nagyon hajalt egy ottani okostojáséra!!
2010. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

én is macskás vagyok

a kutyákban azt nem szeretem hogy bármelyik pillanatban képes neki állni nyalogatni a pö.csét


A macskák legalább kényelembe helyezik magukat és úgy mosakodnak akár 1 órán át nem akkor amikor épp simogatom őket.

2010. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!