Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cicám nem zavarja el a...

Ha a cicám nem zavarja el a másik macskát én se tegyem?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt hozzám szegődött egy lány cica, a lakásba nem jöhet be, a kazán házba csináltam neki helyet.

Ma megjelent egy másik cica, úgy tűnik jóban vannak, még azt is hagyja hogy egyen az ő kajájából.

Lehetséges hogy egy barátját hozta ő maga ide?Ha én el zavarom megharagudhat rám az én cicám?


2010. nov. 24. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz róluk gondoskodni akkopr az összes kóbor macskát befogadhatod.Ha elég egy cica akkor a másikat elzavarhatod nyugodtan :) ha van szíved...
2010. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy megharagszik. Egyébként az enyém is szokott vacsoravendégeket hozni. Engem nem izgat, ha ad az övéből, de ha csak nincs maradék, én nem fogok etetni még egy macskát.

Ha nem zavar, akkor ne kergesd el! Neki is lehetnek barátai!

2010. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne zavard eeeeel:) nekem három saját makkám van, de a kert

nálunk "cicatranzitállomás".jönnek mennek a vendégek, vannak állandó kosztosok is. az sajátjaim rájuk se bagóznak, persze ők bennt kajálnak.

egyszer emeltem söprűt egy macskára,mert nagyon ronda koszlott volt szegény,azt is megbántam.egész éjjel furdalt a lelkiismeret, hogy elzavartam.neki is joga van az élethez, az ételhez, amit a többi cicának kiteszek.

többet sosem zavartam el a mai napig is odajár, de mindig

kivárja a sorát szegény.

szóval maradjon a cica , ha a tied nem bánja.

üdv-cicás-

2010. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazándiból zavarni nem zavar, csak nem szeretném valóban az összes környéken lévő macskát etetni.

De annyi esze csak van, hogy csak akkor hagyja hogy egyenek a kajájából ha ő már nem éhes, mert én csak attól félek hogy az én cicám éhen marad.

2010. nov. 24. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lelkizős vagyok.:)

Ne zavard el! A spanok mindenkinek járnak!

2010. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem alapból 3 cicám van és két kiscica:egy az anyját vesztette el a másik csak ideszegődött de a lényeg,hogy már 5 macskám van.Az enyémek is mindig átcsalják a szomszéd fekete macskáját és egy hatalmas szürke kandúrt akinek nincs gazdája,minden emberhez bemegy ételt keresni és ők ketten mindig a padláson vagy a bokorban várják a sorukat, ha a kutyánk meg nem előzi....:) Szerintem ne zavard el- hozzánk is mondom két "baba cica" költözött-ha a te cicád és téged nem zavar akkor hagyjad csak

Szia!:)

2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!