Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tüzelőbugyi cicáknál is...

A tüzelőbugyi cicáknál is beválhat?

Figyelt kérdés

Olvastam tüzelőbugyiról kutyáknak, de pl. ha kisebb méretet veszek, akkor az jó cicának is?


És végülis ez mire is jó?? Mármint, értem, hogy ne vérezzen össze mindent, de ha pl. kiszökik a lakásból, akkor ez "véd" a nem kívánt közösüléstől is?


Ne nézzetek butának, csak szeretnék megtudni róla mindent! :)


Köszi előre is a válaszokat! :)


Üdv!


2010. nov. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyakamat rá, hogy 1 percen belül leszedné egy macska magáról.
2010. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsősorban csak a vérzés miatt lett kitalálva. Igazából ha ilyet raksz a kutyádra kicsit "megnehezül" a kan dolga de ha nagyon be van indulva nem akadály neki, fél perc alatt lekapja és már indul is az akció. Szóval ezt inkább ne használd erre.
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21:41 vagyok, igazából tényleg hamar leszedi magáról egy macsek.
2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leszedné magáról a cicus. Amúgy náluk is beválhat.
2010. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a vérzés miatt lett kitalálva, h a KUTYA ne vérezzen össze mindent. Ha magán hagyja a macska akkor lehet rajta a lakásban, de semmit nem ér ha "védekezésre" akarod használni. Olyankor vadak az állatok, semmi perc alatt leszedik.
2010. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, az én macskám nem vérzett eddig sosem tüzeléskor oO
2010. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kutyámnak volt bugyija. Egy darabig elviselte, majd rájött, hogy le tudja szedni magáról, és széttépte a betét részét a bugyinak :D Pár percre egyedül hagytuk és már tele volt a lakás széttépett betét darabokkal :D Aztán kiivartalaníttattuk, így nem tüzel, nincs gond a bugyival, vérzéssel, meg a párzással sem. és sok betegséget megelőz az ivartalanítás.
2010. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Valakihehe válasza:
Az én macskámra egy kisbaba rokonunk kinőtt bugyijat raktam és ősszevartam hogy szoros legyen,és abban bízok hogy nem fogja tudni leszedni se a macskám se egy kan.És a macskák mikor tüzelnek nem véreznek annyira mint a kutyák.úgy,hogy ez is csak egy ,,teszt".
2022. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!