Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség szerelmes belém a...

Segítség szerelmes belém a macskám! Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Persze csak viccesen írom :D Egész nap rajtam csüng, dagaszt és szopik, 4 hónapos, már a nyakamon csinálja és halad felfelé az arcomra. Már eléggé fáj, ahogy a körmeit bele mélyeszti a nyakamba. Egyfolytában nyalná a fejem. Most is rajtam csüng. Volt, hogy éjjel se hagyott aludni, mert nyalta a fejem, hiába löktem arrébb, néha már durván, mindig visszajött.
2010. nov. 27. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
enyém is ezt csinálja, szeglny angyon aranyos de már kicsit kiidegel...
2010. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
azr hiszi, hogy te vagy az anyukája:) mikor nekem volt kiscicám, az is csinálta egy ideig:)
2010. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
pont ezért utálom a macskákat, mert enniyre együgyűek. egy kutya sokkal értelmesebb, legalábbis az enyém:)
2010. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4éves és folyamatosan rajtam csüng. De én megtanítottam arra, hogy ha azt mondom neki hogy: ssss!, akkor nem tetszik az, amit tesz. Így mostmár éjszaka is tudja, hogy olyan közel jöhet, amennyire megengedem, különben le is út, fel is út. :)

sssssss

2010. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként pont azért olyan bensőséges a kapcsolatunk, mert rajtam csüng. Nem adnám semmiért..
2010. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kandúrom is ilyesmi, azzal a különbséggel, hogy 3 éves :)

Valahogy elfelejtett leszokni róla.

2010. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
18.39-es, senkit se érdekel a kutyád, témát tévesztettél.
2010. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!