Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt tanulta meg...

Mennyi idő alatt tanulta meg használni a cicátok a macskaajtót?

Figyelt kérdés

Természetesen azoktól kérdezem akiknek van.

Pénteken szerelték fel, meg is mutattam neki néhányszor,Ha megbillentem kimegy, de magától eszébe se jutna, inkább nyávog az ajtó előtt.

Viszont tegnap a porszívótól megijedt,és úgy kiszáguldott rajta mint egy gőzmozdony, tehát gondolom érti mi az, de nem akarja használni.

Tehát legyek türelmes vagy esetleg van valami nagyon jól bevált módszeretek?


2010. nov. 29. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is rettentően érdekelne.
2010. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha használni akarja akkor megfogod és kézzel szó szerint áttolod meg vissza és eljátszod vele amíg megnem tanulja...
2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi kb két hétig emelgettük nekik. A lány macska rájött, hogy működik, a fiúnak még nem teljesen megy. Kóbor cicák, a fiú nem hagyja magát megfogni, a macskaajtó a pincébe vezet, hogy ne legyenek kint mínusz 20 fokban... A lány néha beengedi a fiút, ha megszánja :D tök aranyosak.
2011. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én néhányszor áttoltam, aztán már nem segítettem neki de az ajtó másik oldalára jutalomfalatot raktam. Egy hét alatt sikerült.
2013. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!