Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicamnak nagyon gorcsol a...

A cicamnak nagyon gorcsol a hasa. Mit tudok tenni? Nyarvog mar egy jo ideje es nagyon meg vagyok ijedve. Meg fekszik, alig mocorog.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hivd fel az orvost,és vidd el.nehogy késő legyen.házipraktikát sajnos nem tudok mondani.
2009. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet csak éhes, adj neki enni.
2009. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ennyire bugyutanak nezel?persze h adtam neki enni, de nem keri...

Kerem csak a normalisak irjanak, azok akik nem tudnak segiteni ,azok ne irjanak..koszi

2009. jan. 19. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd orvoshoz, mert lehet mérgezés is (akár szobanövénytől!), vagy vírusos macskabetegség, és ilyenkor minden perc számít. Nem beszélve arról, hogy én képtelen lennék tétlenül nézni, hogy rosszul van a cicám..
2009. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kiderult h Tuzel a kicsike..:):)

Ugyh minden ok, nem komoly es nem is mergezes, de nagyonkoszi a valaszokat..

2009. jan. 20. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a bugyutaságra visszatérve: összetévesztesz egy hasgörcsöt a tüzeléssel :)

bocs

2009. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Figyelj! soha eleteben nem volt meg cicam, ugyh nem tudodm hmilyen mikor tuzel vagy milyen, amikor valami mas baja van, ugyh ne itelkezz felettem, mindennnnnt en sem tudhatok, Emigy is azert van ez az oldal, h ha valami erdekel, akkor megkerdezem, ha nem tudsz normalisan valaszolni akkor hanyagold a kerdeseimet.

Udv.

2009. jan. 23. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!