Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól teszem, hogy befogadom?...

Jól teszem, hogy befogadom? Megfogom bánni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy idős ismerősöm otthonba fog kerülni, de van egy 10én körüli cicája. Senki nincs aki befogadná, csak én. Amúgy el kellene altatni. Holnap megyek vele ismerkedni, ott is alszok. Szerintetek megtudja még szokni az új helyet? Amúgy nagyon szeretem a cicákát, mindig is szerettem volna. Mostanában többet gondoltam rá hogy milyen jó lenne. És ma jött ez a hír. Annyira sajnálnám ha el kellene altatni, gyönyörű egészséges cica.
2010. dec. 9. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a tíz éves már nem fog randalírozni a lakásban, ebből a szempontból kezdésnek nem is rossz. :)
2010. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fogadd be :-)

Egyébként persze költeni is kell egy cicára, de messze nem anniyt, mint pl.egy kutyára....

Biztos az ismerősöd is nyugodt lesz ha tudja, hogy jó helyen van a cica.

Ls ne add fel, ha elsőre tartózkodó lesz veled! :-)

2010. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Persze, nem adom fel. szerintem pár hónap mire feloldódik majd. Igen a néni nagyon félti, azt kérdezgeti mindig hogy mi lesz a macival. de ő már magát sem tudja ellátni.
2010. dec. 9. 23:28
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez annyira aranyos, én biztos befogadnám a helyedben. Annyira jó látni néha ilyen szép történeteket, ebben a rohadt világban...
2010. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy vannak még ilyen emberek, mint te. Biztos vagyok benne, hogy a cica jó helyre kerül, és remek gazdija leszel majd!

Majd írd meg, hogy sikerült az összeszokás.

21/N

2010. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd írok mindenféleképpen, mikor hazaérkezek! :)

2010. dec. 10. 00:18
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is beállok a sorba: dehogy fogod megbánni!:)) Egyáltalán hogy lehet megbánni egy ilyen dolgot? :)


És én is kíváncsian várom a fejleményeket!

2010. dec. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fogod megbánni, rengeteg örömöt lelsz majd benne. Szerintem minden embernek, minden háztartásba kellene egy cica, az emberek sokkal boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak lennének. Én 2 hónapja fogadtam örökbe egy kis cicát és szó szerint kirángatott a depressziómból. Van kedvem reggel felkelni, örömmel jövök haza, minden percbe belecsempész egy kis vidámságot, melegséget.
2010. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd be :) Barátnőm cicája ivartalanított fiú cica, 19 éves! Úgyhogy még nagyon sokáig veled maradhat a cica :) remélem hamar megszok téged és az új környezetet!
2010. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fogadd be,hogy is bánhatnál meg egy ilyen önzetlen döntést?Én is fogadtam már be cicát,és mindig ugy gondoltam vissza rá,hogy igen,tettem valami jó dolgot az életben,segítettem egy ártatlan kis állatnak.
2010. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!