Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól teszem, hogy befogadom?...

Jól teszem, hogy befogadom? Megfogom bánni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy idős ismerősöm otthonba fog kerülni, de van egy 10én körüli cicája. Senki nincs aki befogadná, csak én. Amúgy el kellene altatni. Holnap megyek vele ismerkedni, ott is alszok. Szerintetek megtudja még szokni az új helyet? Amúgy nagyon szeretem a cicákát, mindig is szerettem volna. Mostanában többet gondoltam rá hogy milyen jó lenne. És ma jött ez a hír. Annyira sajnálnám ha el kellene altatni, gyönyörű egészséges cica.
2010. dec. 9. 22:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fogadd be!

Mi most 3 cica életéért harcolunk úgy,hogy lenne nekik gazdi,de nem tudjuk megfogni őket,mert félnek:)

2010. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Most értem haza, nagyon aranyos volt. Most már biztos elhozom, csak autóval majd csak kb. egy hét múlva tudjuk hozni. Nem hiszem hogy jót tenne neki a 3óra vonatút. Akkora mint egy párduc :) , követett mindenhova nagyon édes volt. :)))) Alig várom, hogy itt legyen. De addig legalább macskabiztossá tesszük a lakást. Ablakok, meg ilyesmik.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 12. 17:29
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első macskám, amelyikre emlékszem, ilyen "megörökölt", idős (már ivarképtelen), ráadásul félvad nőstény macska volt.

Hihetetlen, hogy megnyílt a szeretettől. Úgyhogy én úgy tapasztaltam, hogy a kor nem számít, de sokszor még az előélet sem.

2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Fogadd be, meglátod, ha eleinte esetleg nehéz is lesz, fantasztikus érzés, mikor látod, hogy jól érzi magát...
2010. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, nálad is kedves lesz a cica első perctől kezdve. Ha véletlenül riadt lenne az új helytől, ne erőszakoskodj vele. Nyugodtan hívjad és adj neki pár finom falatot, ha előjön. De hamarosan meg fogja szokni az új lakhelyét és rövid időn belül újra önmaga lesz.

Sok -sok együtt töltött évet kívánok!

2010. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!