Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felelősségteljes Gazdit...

Felelősségteljes Gazdit keresek, valaki aki volt már a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem itt kéne, meg stb., tényleg segítséget szeretnék kérni, nem a hülyeségeket.

Hátha akad itt valaki, aki volt már ugyanilyen helyzetben,és tudna segíteni.

Nem egy helyre feltettem már, és semmi, pedig nagyon szép cica, 4-5hónapos, beoltott,egészséges lánycica.


2010. dec. 11. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem hiszem, hogy sikered lesz, főleg, ha megnézed, hogy hová adod, de drukkolok. Az atyaúristen is macskával van tele, mert mindenki szaporítja, vagy szaporodni hagyja a macskáját (tisztelt a kevés számú kivételnek), aminek az a következménye, hogy már a kismacska sem kell senkinek. A felnőttek gazdához adásához meg végképp mázli kell...
2010. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, mert a szándék messze áll tőlem, de ha a cicád IVARTALANÍTOTT lett volna, most egy problémával kevesebb lenne.
2010. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy saját szaporulat, lehet, hogy találta, de nem tudja megtartani.
2010. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem az enyém, utcán találtam pár hete,lassan 1 hónapja, ez az első,h így hazahoztam állatot, de olyan pici volt, nem volt szivem otthagyni.

Nálunk nem maradhat és nem tudom mi lesz,de egészséges orvosnál volt, 2x oltott,féregtelenített,bolhátlanított.

Régen mikor én néztem cicát magamnak, meg mamámnak,az volt már 7-8 éve nem ilyen volt a helyzet az biztos.

Emlékszem kinéztem egy cicát magamnak, mire telefonáltam már elvitték.

Nagyon szép cica, komolyan beisvan oltva és , hogy ennyire ne jelentkezzen senki.

Tényleg egyre roszabb, felelőtlenek az emberek...

2010. dec. 11. 20:21
 5/15 A kérdező kommentje:
2010. dec. 11. 20:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem látni a hirdetést. Sajnos van ilyen. Nálam egy Illatos úti sintértelepről altatás elől mentett 6-7 év körüli fekete-fehér cica napra pontosan 1 évig volt, pedig 2 kombi és 2 leukózis elleni oltása volt, nemcsak ivartalanítva, de halálos macska betegségekre tesztelve. Macskamentő ismerőseim is piszkosul el vannak keseredve, szinte semmi érdeklődés nincs a cicákra, akik meg vannak, azok között is sokan vannak, akikre még hintalovat sem lehetne bízni....
2010. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hirdesd minden helyen, ha lehet, emeld ki a hirdetést. Egy ismerősömnek a hirdetési újságokban feladott aprók jöttek be. Tedd ki állatorvosi rendelőkben, ha engedik, állateledeleseknél.
2010. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
közösségi oldalakon próbáltad már?
2010. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,szinte mindenhol.
2010. dec. 11. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:
fel tudnál rakni egy képet valahova (nem látni a hirdetést) ?
2010. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!