Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem ha semmiből sem...

Mivel etessem ha semmiből sem akar rendesen enni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A cicóm a napokban lefogyott és az étvágya sem jó. Próbáltam a legkülönfélébb dolgokat adni neki, de mindenből csak egy nagyon keveset eszik. Aggódom érte :/ Ma hívtam az állatorvost, de nem tudtam elérni. A titkárnője azt mondta, hogy délután hívjam, hátha akkor bent lesz. Legelőbb csak holnap tudom orvoshoz vinni, de félek, hogy addig esetleg éhenhal vagy nem tudom :/ Nincs valami tippetek, hogy mivel etessem, amíg orvoshoz kerül?
2010. dec. 14. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nos én valahol azt olvastam hogyha a cicánk nem akar enni semmit akkor valami erős illatú kaját kell neki adni...az én cicám is volt már ilyen helyzetben és lazacot tonhalat adtam neki...xDés ezzel csak az volt a baj hogy utána már csak azt akarta enni (lazac,tonhal)és adtam neki whiskast meg minden csirkét és nem kellett neki ,csak a tonhal meg a lazac...xDegy kb.1 hónapja volt most már azért szeget mást is...xD
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bocssii nem szeget hanem eszeget...:D
2011. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!