Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás? Pár kérdés. (? )

Ivartalanítás? Pár kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Szerdán délelőtt/reggel ivartalanítjuk a macskánkat (kandúr) és az állatorvos azt mondta hogy 24órával előtte nem kaphat enni. Nem túlzás egy kicsit? Inni mikor kaphat? A baj hogy nagyon párás az ablak és sokszor onnan iszik. Bajt okozhat? Parázok nagyon amúgy, és sajnálom és bűntudatom van hogy ezt teszem vele! :(

Remélem valaki válaszol a kérdésekre, köszi!


2010. dec. 20. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jót teszel vele, miért van bűntudatod???? :-o


ha meg nem akarod, hogy megfulladjon a saját hányadékban, műtét közben, akkor tarts be az utasításokat.

2010. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért sokallom a 24órát mert itt fórumon sokan 12órát írtak
2010. dec. 20. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sőt azt is szokták itt írni, hogy láttak ufót....én inkább a dokira hallgatnék ;)
2010. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 12 órával nem ehetett előtte. Az előző macskáimnál 24 óra volt.
2010. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod, vedd figyelembe, hogy a kandúrod nem fog harcolni, nem fog csavarogni, nem lesznek mély sebek a fején mikor hazamegy, nem pisil majd olyan büdöset, hogy reggelente megfulladj a lakásban. Játékos marad és nyugodt.

Ivartalanítás után ajánlatos ivartalanított cicáknak való táppal etetni, hogy elkerülj pár betegséget.

Nekem az orvos 12 órát mondott, reggel volt a műtéte, azt mondta még vacsorázhat de éjjel és reggel ne egyen.

Ne aggódj, utána majd bepótolja.

2010. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, betartom a 24órát de a cica nagyon fog hisztizni! :D

Amúgy benti cica, azért ivartalanítom, hogy ne bolonduljon meg bezárva, lánycica nélkül :P,ne akarjon kiszökni és hogy ne jelölgessen.

2010. dec. 20. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a doki 12 órát mondott evésre és ivásra.

Ő két adagban adta be neki az altatót, nem is értettem miért, ezért rákérdeztem, mivel az első adag után nem aludt el hanem csak tántorgott.

Azt mondta azért szokták így, mert ha valamit mégis beevett előtte a macska, ebben az állapotban még ki tudja hányni.

Tehát várt egy kicsit, nem jött a róka, és megkapta a második adag altatót, amitől bealudt.

De ha a te dokid 24 órát mondott, akkor tartsd be:)

2010. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 1hete vittem a cicámat,nekünk 12órát mondtak,de ha a te dokid 24et mondott,akkor tartsd be mindenképp! :)
2010. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy bírja a macska? Az enyém, a régebbi, nem bírta a 24 órázást, dilis volt, éhen akart halni. Víz volt előtte egy ideig, utána azt is beszüntettem...
2010. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!