Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megváltozott ivartalanított...

Megváltozott ivartalanított lány cicám. Hibáztam?

Figyelt kérdés

Igazából az történt, amit olvastam mindenhol, hogy történni fog.

Szélsőségesen nyugodt lett. Eszik, alszik. Illetve nagyon sokat eszik és nagyon sokat alszik. Kicsit játszik Ahhoz képest, hogy ő igazi kerge birka volt.Száguldozott a lakásban-pörgött forgott. Nos ez a múlté.

Ennyit tesz a hormonváltozás?


2010. dec. 22. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Az összes macskám ivartalanított (lányok) és ugyan olyanok:) Nem lehet hogy beteg vagy valami?
2010. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek is ugyanolyan lököttek maradtak, csak az egyik elhízott, a másik nem.

tényleg figyeld, nem beteg-e.

2010. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a macska? fialt valaha is mielőtt ivartalanítottad volna Őt?
2010. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Beteg lenne? Hiszen olyan, de olyan jó étvágya van. Meg hát most látta állatorvos. Meghallgatózták. a fülét kitisztították, a szemváladékozását is kezeljük. Négy injekciót kapott. antibiotikumot és gyulladásgátlót is. Féregtelenítő bedörzsölése is volt. Ráköltöttem vagy összesen húszezer forintot.

Azért figyelem, persze.

A cica most féléves. Nem nem szült.

2010. dec. 22. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicusom is ellustult ivartalanítás után, persze ez néhány hónap alatt látszódott meg. Nem dagadt most sem, épp csak gyönyörűen gömbölyű. :) Most két hete hoztunk mellé egy kiscicát, nos, mintha kicserélték volna. Az egész nap henyélő lusta disznóból élénk nőstény oroszlán lett.

Foglalkozz vele jó sokat, ahogy időd engedi (tudom, nehéz, én is egész nap velük lennék), "futtasd" meg rendesen. Féléves cica még mindig kölyöknek számít, ennyire azért ne nyugodjon már le. :)

Fanni

2010. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor ivartalanítottad, de nem azonnal higgadnak le tőle, és nem ennyire.

Minimum 1-2 hónap amig átrendeződik a hormonháztartása.

Nekem a fiúcicám is lenyugodott a műtét után úgy két hónappal. de akkor már majd egy éves volt, tehát akár korral is járhatott, ráadásul akkor költöztünk, és akkor került mellé egy új cica, úgyhogy külső tényezők is voltak. Tehát egyátalán nem biztos hogy az ivartalanítástól változott meg.

A lány cicám meg semmit sem változott a műtét után, ugyan olyan dinka maradt. :)

2010. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én cicáim akkor nyugszanak le ennyire, ha valami fájdalmuk van. Többet, lassabban esznek és sokat alszanak olyankor. Amikor a fájdalom megszűnik, ők is visszaállnak eredeti állapotukba. De tudni kellene az okot. Figyeld meg, hol nyalakszik többet. Talán az segíthet.
2010. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem férges.

nem nagy a hasa?

2010. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kapott féregtelenítő bedörzsölést, ami elvileg mindent kiirt belőlük.
2010. dec. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!