Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy hálátlan dög....

A macskám egy hálátlan dög. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem benti macska, kint van tartva. Amikor kimegyek hozzá sokszor azonnal szalad el. Csak akkor hajlandó odajönni, ha enni adunk neki, és éhes. Azt sem szereti, ha simogatják. Létezik ilyen macska? Van így értelme macskát tartani?
2010. dec. 24. 12:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Kinti macska. Nincs hozzad szokva, elvadasztottad. Mit varsz, puszikat?
2010. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém is ilyen, ráadásul benti. Vannak ilyen dögök.
2010. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
a kinti macskák ilyenek.....inkább ők várják el hogy odamenj hozzá! "És különben is légy boldog hogy egy ilyen felsőbbrendű lényt, mint engem szolgálhatsz. Örülj neki hogy elfogadom az ételt amit elém teszel!" <--- kb ez járhat a fejében...
2010. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
68%
Dögök? pf akkor minek tartasz macskát...uramisten..Nem ismer eléggé talán a macska...na meg neki sincs mindig kedve ahhoz hogy fogdossák.
2010. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
14%
Hát, én nem tartanám, ha nem szokik hozzám.
2010. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

"elvadasztottad"

Mivel? Amikor nagyon kicsi volt (néhány hónapos) az utcán találtunk rá, elég rossz állapotban, így magunkhoz vettük. És nem hinném, hogy én vadasztottam volna el, mert mindig is ilyen volt, már amikor meghoztuk, akkor is (meg valami baleset is érhette, mert véres, és gennyes volt a kicsike).

2010. dec. 24. 12:34
 7/41 A kérdező kommentje:

"Hát, én nem tartanám, ha nem szokik hozzám."


Ezt nem teljesen értem. Mit csinálnál vele? Adjam el valakinek? Vigyük el falura nagyszülőkhöz (ahol 95%, hogy elüti az autó)? Nincs hozzá szívem, de nem is szívesen tartom így.

2010. dec. 24. 12:36
 8/41 anonim ***** válasza:
82%

Az én macskám is sokszor ilyen,ráadásul benti.Most is karácsony van,megölelgettem volna,erre rögtön kapálodzott,hogy engedjem el :D . Általába azt se szereti ha simogatják.De már elfogadtam(5éves),hogy ő ilyen,ilyen a természete.Sok ismerösömnek bezzeg olyan macskájuk van aki hagyja magát simogatni,sőt imádja.Én is olyan macskát szerettem volna,na de már az égvilágon semmire se cserélném el az cicomat =)

Lehet,hogy nem a legkedvesebb és bújosabb, de tök jó fej,vicces és ráadásul sose láttam még ilyen ragaszkodó macskát.Mindig a körünkbe van,nagyon ritkán vonul el,mindig ott fekszik a lábunknál, jön utánunk,hallgat minket,imádja a nagy társalgásokat.Ha valaki alszik,egyből megy a lábához aludni.Ha sirok csomószor odajön vigasztalni,ha valaki elmegy,az ajtó elött ül és keservesen nyávog.

Ő a család aranyos kis bohóca,aki mindig mosolyt csal az arcukra =)

Szóval tudom,hogy szeret minket,ezer apró jellel mutatja,csak éppen nem szereti ha simogatják.Ilyenek a cicák,csak úgy,mint az emberek minden cica más,az emberek között is vannak akik nem szeretik ha simogatják őket,viszont attól még értékesek,és vannak jó tulajdnságaik.Csak lehet azért mert benti macska,annyira nem ismered,hogy mi a jó benne.

2010. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Ne várj tőle csodát, ha csak addig foglalkozol vele amíg eteted. nyilván semmi kötöttség nem alakult ki benne, amit meg is értek.

Ha azt akarod, hogy körülötted ugráljanak válassz egy kutyát, a macska nem erre a célra van.

Gondolom sosem játszol vele, nem beszélsz hozzá és nem kedveskedsz neki. (Max egy tál kajával, ami nem kedveskedés hanem alap gondoskodás.)

2010. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

"Gondolom sosem játszol vele, nem beszélsz hozzá és nem kedveskedsz neki."


Hát, mivel, mint ahogy írtam nem engedi, és nem szereti ezért nem... És akkor szerinted a macska milyen célra van???

2010. dec. 24. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!