Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor lefekszek, a cicám mindig odagömbölyödik hozzám és dorombol?

Figyelt kérdés
Ez nála a szeretet? Vagy csak fázik XD
2009. jan. 27. 11:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Milyen aranyos cicád lehet! :-)

Szerintem nagyon szeret téged.Szerencsés vagy! :-)))

Én is elfogadnék egy édes cicát,de bérházban nem lenne jó helye. :-(

2009. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem is álmom :)

Csak a kutya sajnos nem viseli el. és ha ő fekszik mellém a termetes hátsójával az aztán már dorombolhat :D

2009. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Van egy mondás: "A macskák melegvérű bútoroknak tekintik az embereket." Szerintem a testhőmérsékletük melegebb a cicáknak, így az idézet igaz, de ha dorombol is hozzá, akkor tuti szeret is.
2009. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskák szeretnek emberközelben lenni, sőt, tudnak szeretni, pedig ezt vannak, akik nem hiszik el. Én mindíg a cicámmal alszom, sokszor még a nyakamba is bebújik, dorombol és úgy alszik el. Engem pedig megnyugtat, hogy ott van mellettem.
2009. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja, mindig. Vagy a lábamhoz, vagy a fejemhez, de mindig odagömbölyödik, odavackol hozzám. Igen, a cicád szeret téged! Persze, vonzza a tested melege is, de őt is megnyugtatja a gazdi közelsége, az, hogy hallja az egyenletes szuszogásodat, stb. Örülj neki, hogy ilyen aranyos macsekod van.
2009. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát egyértelmű! :D A macskáknál nincsenek szeretetreméltóbb lények!
2009. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ameddig az én cicám kicsi volt ő is nagyon bújt, de le kellett róla szoktatni már a földön alszik (van helye párnával meg minden de nem megy be), mert nem lehetett tőle aludni. Meg perzsacica és általában a fejemre feküdt és fuldokoltam álmomban. De nappal mindig az ölemben alszik. Nagyon sok szeretetet tud adni.
2009. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!