Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet"megkérni", hogy ne...

Hogy lehet"megkérni", hogy ne doromboljon?

Figyelt kérdés

Persze ne úgy , hogy bántsam.

MIndig mellettem alszik, és nem tudok aludni amig dorombol...és amikor lefekszünk akkor utánna még mosakszik és oda bújik hozzám.Az egész befekvés után még 30-35perc mire elalszik.

Szeretem nagyon, meg minden.De azért jobb lenne.


2011. jan. 3. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ha dorombol, és nyugtatólag hat, de pl én nagyon rosszul alszom. Van hogy órákig tart elaludni és olyankor kicsit már ingerlékeny vagyok, hogy basszus megint 3 órája forgok és 2 óra múlva kelnem kell de még nem aludtam semmit. Na ha olyankor megjelenik és elkezd nekem még dorombolni is, akkor nem nagyon tudom tolerálni. Persze nem bántom, mert szeretem, csak át szoktam vinni anyuékhoz, ők már úgyis alszanak és nem ébrednek rá fel, náluk kidorombolhatja magát.
2011. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát velem is ez van.Nehez alszok el.És akkor még elkezd dorombolni.Nappal nem zavar.Most sem zavar, mert most is dorombol.

Csak ha meg este kizárom akkor nyávog és ha meg oda teszem az ágyába, mert van saját ágya, meg ha egy hotelbe akkor visszajön mindig.

2011. jan. 5. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!