Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de nem tudom melyik lenne a jobb kérdés/kérés!? Leszel a feleségem vagy hozzám jössz feleségül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lennél a gyerekeim anyja?
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja érdekelni a szöveg :D Mert örülni fog hogy megkéred :D Aztán lehet hogy egy későbbi veszekedés alkalmával a fejedhez fogja vágni hogy milyen lánykérő szöveged volt de... :D Sok sikert! :)
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem a leszel a feleságem jobb de amúgy sztem mindegy
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "Hozzám jönnél feleségül?" verzió picit jobban tetszik, de abban a percben valóban teljesen mind1 lesz neki..:))
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is lényegtelen hogy milyen a szöveg csak derüljön ki belőle hogy mit is akarsz:) De a leszel a feleségem talán jobb. :) Olyan hétköznapi beszédhez illik.A másik meg kissé hivatalosabbnak tűnik:)
2011. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem is a hozzám jönnél feleségül tetszik jobban:D idáig ahogy számolom, döntetlen:)
2011. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jól esne valami romantikus dolog. Mondjuk, hogy

" Kicsim, ugye tudod, hogy rajtad semmit, de semmit nem változtatnék, mert te vagy számomra a legszebb, a tökéletes nő.. de ha mégis változtathatnék rajtad valamit... az a vezetékneved lenne! Mit szólnál hozzá? :)

Ő meg mosolyogni fog :D És utána letérdelsz, és megkéred a kezét :) Hozzám jössz? :) Vagy, lennél Életem párja? Vagy valami hasonlót :D

2011. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a leszel a hozzám feleségül!!!

De ez függ attól hogy TI mienek vagytok?

És álltalábbaaan a h.j.f a könnyebb

2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

flagmán dobd a lába elé a gyűrűt és mond azt, h egye fene leszel a férje ;)

1.Egyébként hány évesek vagytok?

2.inkább a gyűrű megmutatása legyen ötletes és beszélni nem is kell :)

Sok boldogságot!

2011. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 heloka ***** válasza:

utolsót adom:DD

legyél frappáns, hogy ne tudja elfelejteni azt a mondatot:)))

2011. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!