Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam magamhoz?

Hogy szoktassam magamhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztunk egy házi kismacskát hogyan tudnám magamhoz szoktatni hogy nagyon szeresen ? Vagy majd ha "megszok" minket magától?
2011. jan. 8. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon sokat vagy vele, sokat foglalkozol vele, nem nyúlsz hozzá durván, nem kiabálsz rá, akkor teljes mértékben bízni fog benned, és nagyon fog kötődni hozzád. De vigyázz, egy macska sok évre szól! Ha majd tíz éves lesz, akkor is ugyanúgy vár majd ha hazaérsz, és ugyanazt a törődést fogja elvárni tőled!
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár napon belül megszokja a helyet, akkor majd a kíváncsisága odahajtja hozzád is. Akkor fog hozzád kötődni, ha foglalkozol vele, és megbízik benned.

Ha simiért, vagy játékért jön, foglalkozz vele, ha el akar menni tőled, engedd.

Én még azt is bevetettem, hogy kéretlenül is kapott egy (de csak egy) simit, ha mellette vezetett el az utam lakáson belül. Igy folyamatosan érezhette, hogy figyelnek rá. Végül (talán ennek köszönhetően is) hozzám kötődik a legjobban a macsekom a családból (konkrétan én lettem a fogadott anyja).

2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!