Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, hogy a tegnap...

Az normális, hogy a tegnap délután 1 órakor ivartalanított lánycicám még most is alig tud menni?

Figyelt kérdés
Nem is eszik, és látszik rajta, hogy nagyon fáj neki. Laparoszkópos műtét volt. Nekem még egyik macskámnál se tartott ilyen sokáig a rosszullét.
2011. jan. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális, pár óra alatt rendbe kellett volna jönnie. Ha holnap reggelre nem múlik el teljesen, akkor irány az állatorvos.
2011. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, el is viszem. Még mindig nem eszik, pedig már mindenfélét az orra elé tettem, hátha valamit megkíván, de nem. A többi macskámon legtöbbször 5-6 óra múlva már semmi jele nem volt annak, hogy műtötték.
2011. jan. 8. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám se volt még teljesen rendben másnap,a doki azt mondta ez azért van,mert az altató nehezen-lassan szívódik fel a zsírban,és a cicák télre felszednek magukra egy kis zsírt.. :) (vagy valami ilyesmi,a nagy ijedtségben csak ennyit fogtam fel). Szóval nálunk is lassú volt a lábadozás.

viszont ha holnapra se lesz rendben,vidd dokihoz.

Majd írd meg mi volt!

2011. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd el,jobb félni mint megijedni.

Az éb cicám 2 ora mulva már jol volt

2011. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi van a cicussal? A miénk még a másnapot átaludta, de harmadnap már futkározott. (Meg varratot szedett)
2011. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, már jól van. Ma már sokat evett. Igaz, még a menésén látszik, hogy fáj neki, de már az is sokat javult. Ő biztosan nem kövér, inkább az lehet a gond, hogy túl pici. Állatorvos szerint kb. 5 hónapos lehet. De muszáj volt ivartalaníttatnom, mert bagzott három napig és van a közelben kandúr. Köszi még egyszer!!! :-)
2011. jan. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!