Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy két napja...

Normális, hogy két napja ivartalanított cicám gubbaszt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lett ivartalanítva, egész jól bírta. (kandúrka)Minden úgy volt, ahogy leírtátok itt, akkori kérdésemre válaszolva. Tegnap egész vidám volt, bár látszott, hogy azért fáj neki. Ma viszont gubbaszt, nem kel fel, mindentől fél. Normális reakció ez tőle, vagy vigyem el az állatorvoshoz? Az állatorvos azt mondta, hogy másnap már fára mászik. De nem így van sajnos.
2010. ápr. 10. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, de ha elviszed orvoshoz legalább megnyugszol. Nálunk is eljátszotta az egyik a hattyúk halálát. Nem evett, csak átszellemült arcal ült az ágy alatt. Haza is jöttem hozzá egyik nap a munkahelyemről, olyan ideges voltam, de semmi baja nem volt, fokozatosan helyrerázódott.
2010. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát persze :)

műtét után 2 nappal neked sincs kedved egereket kergetni


ne agódj,szerintem még várj pár napot és hogyhanem javúl,és így agódsz vidd el orvoshoz hogy megnyugodj :)

2010. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális, hiszen azért ez csak mütét. Nekem a kutyusom egy-két hétig nem akart játszani, holott előtte meg nem állt. De ma már ismét le sem lehet állitani.
2010. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

8.41-kor írtad ki a kérdést úgyhogy egyelőre ne aggódj.

Lehet, hogy nem aludt jól éjszaka és fáradt. Hagyd őt pihenni. Te meg menj el vegyél neki bélszínt, vagy lazacot vagy tőkehalmájat szerintem egyből felvidul.

2010. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha a nap további részében sem változik, akkor én elvinném az orvoshoz. Ha nőstényről lenne szó, más lenne a helyzet, de a kandúroknál ez a műtét nem szabadna, hogy komoly fájdalmat okozzon.
2010. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta kiment egy kicsit, de nagyon óvatos, nem is megy el mellőlem. Eszik, iszik is jól. De megint bealudt, gubbaszt. Az is zavar, hogy tegnaphoz képest megduzzadt a seb körül. Várok délutánig, ha ilyen marad, felhívom a dokit.

2010. ápr. 10. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egyformán viselik a műtétet. Még korai az aggodalmad
2010. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Meggyógyult a cicád?
2010. ápr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen! :-) Elvittem végül a dokihoz, de azt mondta, minden rendben, csak nehezebben viselte, mint vártuk. Azóta kicsit megváltozott, tényleg nem szökik el és nem karmol, harap, mint előtte.
2010. ápr. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!