Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám kihányta a gyógyszert,...

Cicám kihányta a gyógyszert, megpróbáljam újra beadni?

Figyelt kérdés
Gyulladáscsökkentőt kap. Valószínűleg rosszul adtam be neki, elbénáztam, mert nagyon mozgott közben. Kihányta szinte rögtön. Szerintetek adjak be neki később egy újabbat, vagy ma maradjon ki egy nap? 6 napi adagot kaptunk egyébként.
2011. jan. 9. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Etesd meg a döggel. Biztos drága volt a gyógyszer.
2011. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap se lesz könnyebb beadni. Mindenképp próbáld meg még egyszer, mert így nem lesz hatékony a kezelés. Próbáld úgy, hogy a gyógyszer egész hátra kerüljön, utána tartsd a száját csukva, és finoman simogasd a nyakát. Ha nyel egyet, akkor engedd csak el. De szerintem ez két emberes mutatvány. :-)

Anyádhogyvan-nak: és a te anyád hogy van? Kretén válaszaidra a f.sz se kíváncsi!

2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nehéz, ő különösen harcias cica. :) De beadtam neki azért, nehogy ne hasson a gyógyszer. Igazából féltem, hogy megint hányni fog, de szerencsére nem, most sikerült.


Köszi a választ! :)

2011. jan. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!