Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cicát be lehet e szoktat...

Kinti cicát be lehet e szoktatni szobába? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy félperzsa kinti cicám, aki már 10,5 éves. És van egy szobacicám, aki másfél éves. Nem egy városban laknak, de szeretném a kinti cicámat is elhozni otthonról. Szeret bent lenni, mindig beszökik (szüleim nem szeretik, ha bent van). Viszont panelban lakunk, mennyire viselné jól a hely változtatást és hogy nem mehet ki?
2011. jan. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megviselné, hidd el.

Ráadásul nem is túl fiatal, szegénynek szenvedés lenne alkalmazkodni a másik cicushoz és az új helyzethez.

2011. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek. De úgy sajnálom. Annyira szereti ha simogatják, és úgy szeret bent lenni. A szüleim nem szeretik annyira a cicákat, én ritkán vagyok otthon.

Nem tudom, mit csináljak :(

2011. jan. 10. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

a beszoktatásnál szerintem nem lenne baj,(az enyéim is kinti cicák voltak, és most a 9.emeleten laknak, és semmi bajuk vele) viszont az egymáshoz szoktatáshoz már annál inkább...mondjuk ha össze vannak zárva, és elég nagy terük van, és utálják egymást, el tudják kerülni egymást, de össze szoknak majd. az biztos!!

ugyhogy szerintem nyugodtan vidd haza!!

2011. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát elég necces... de egy próbát megér. Ha nem tudja megszokni, visszaviszed a kertbe.
2011. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!