Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap kaptam egz burmai 2...

Tegnap kaptam egz burmai 2 hónapos cicát, milyen fontos dolgokra kell odafigyelnem nála?

Figyelt kérdés
Valaki aztmondta, hogy ne sok tejet adjak neki,inkább vizet.Meg ne csak száraz kaját,hanem konzervet is.A hideget azthiste nem szereti,mondjuk ma volt kint az udvaron sétálni egyet. és semmi baja nem volt.Házban tartom, a szőrét hogyan ápoljam?Ha összekeni mivel mossam le?Nem szereti a szárító zaját,melegét.A kutyával egeynelőre elég ellenszenves...
2011. jan. 11. 16:48
 1/2 A kérdező kommentje:

egy *

azt hiszem

egyenlőre

2011. jan. 11. 16:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát maiket mondtak neked,azt szerintem is tartsd be.Még annyi,hogy én a tejet sosem adom se túl hidegen,se túl melegen,mindig meglangyosítom a cicáknak.És tényleg ne adj neki sokat,mert kis fosos lesz.

:D

2011. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!