Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a 11 hetes...

Mit csináljak a 11 hetes cicámmal?

Figyelt kérdés
A 11 hetes lány félperzsa cicám lepisilte a takarót 2szer és a babzsákfotelt is.Miért??Használja emellett az almot is és a babzsákfotel mellett volt kb 30 centire.
2011. jan. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy még nem tudatosult benne, h csak az alomba pisilhet. Szerintem az alom legyen nyugodt helyen, és vidd a közeléből a játékokat, kaját stb. Ha máshova is pisil, egyből szúrd le, utána már felesleges, akkor kell, amikor csinálta a rosszat!! Az is lehet, h nem tetszik neki az alom fajtája (az én cicám is ilyen volt). Ajánlom a Biocats-et, az sztem a legjobb.

Remélem, valamelyik segít!

Sok sikert!

2011. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk erre az volt a trükk, hogy jól telecsöpögtettünk mindent erős illatú illóolajjal, ahová előfordult, hogy mellément. Már tele volt a tököm, hogy kelet varázsa szagban alszom, de hatékonynak bizonyult, és végül leszokott róla. Egy ecetes mosás se árt annak, amire pisilt, az teljesen eltünteti a szagnyomokat, amik ugye vonzzák. Szóval ecetes mosás, és erős illat.
2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!Megfogadom mindet.Várom még a további ötleteket.
2011. jan. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!