Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska ezt csinálja?

Minden macska ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Mindig felugrik az asztalra a macskám ha valami kaja van kinn és mi nem vagyunk ott... Sajnos a konyhát külön nem lehet elkeríteni szóval csak az asztalra ugrálásról lehet leszoktatni... HOGYAN?
2011. jan. 18. 15:42
1 2
 11/13 Snapette ***** válasza:
Csak annyira tudod megtanítani, hogy nem megy fel, mikor ott vagy, és látod, de amikor egyedül van otthon, vagy a másik szobában vagy úgyis felmegy. Azt el tudtam érni, hogy meg sem próbálja, ha ott vagyok, de ha nincs ott senki biza felmegy...
2011. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ikszdé xD válasza:
Hát én elteszem a kaját, de ha esetleg maradna kint valami és az ajtót sem zárom be, bizony felugrik az uraság még abban az esetben is ha épp akkor fejezte be az evést. Ilyenkor hangosan rákiabálok, és egyszerűen levegőnek tekintem, 2 perc múlva meg ott durmog mellettem, hogy bocsi :)
2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ismerős :D
2011. jan. 21. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!