Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha a macska mézeskalá...

Normális ha a macska mézeskalácsot eszik, és őrjöng a paprikás chipsért és a csokoládéért?

Figyelt kérdés
Ja és imádja a padlizsánkrémes kenyeret, a mazsolát és a banánt!!!
2011. jan. 20. 01:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
A macska normális, te nem vagy az, hogy ilyenekkel eteted. Nem lesz hosszú életű a cicus, ugyanazokra a civilizációs betegségekre számíthatsz, amit az embereknek okoznak az efféle dolgok: vesebetegség, valamilyen daganat. Szerencsétlen állat.
2011. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Jobb ezeket minél előbb abbahagyni. A csoki mérgező a macskának. Olvasgass utána.
2011. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 szilvo79 ***** válasza:
nem normális.nekem is van cicám,az is össze-vissza eszik mindent.sós mogyoró,sajt,zöldpaprika,csokoládé.hát ez van.volt egy sziámim,az betegesen imádta a nyugtató tea filterjét.teljesen cafatokra tépte,úgy ette meg.amúgy a macska ragadozó,úgyhogy nem tesz neki jót,más.lehet szerintem valamilyen vitaminhiány is.adj neki macskavitamint.
2011. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az én cicám, borsót, répát, ketchupos, sajtos chipset eszik. És megfigyeltem, hogy csak a Cheetost szereti. De azért nem vidd túlzásba. A csokoládé az állatok májának nem tesz jót. A chips félék meg a szájpadlására ragadhatnak, és akkor bizony gyorsan kell ugranod, hogy "kikaparászd" onnan.
2011. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, azért csipszezik, mert kell neki egy kis sópótlás. Ezért ezt nem is tagadjuk meg tőle. Úgyis csak egy jelképes mennyiséget fogyaszt belőle, a kajájához képest.

A mazsola szintén bejövős neki, de ebből nem adok neki annyit, amennyit szeretne. Csokit viszont nem adok semennyit. Ezek nem macskának valók.

2011. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lesz baja ha eszik mindenfélét.Az enyém (isten nyugosztalja)például a háztartási keksztől készült meg teljesen.Rám mászott finoman ráharapott amikor a számból kilógott és addig húzta amíg oda nem adtam neki.

Mondjuk a csokit nem erőltetném.A chipset meg azért nem mert totál műkaja az egész.De nagyon édes lehet!

2011. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!