Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet? Nagyon fontos, lent!

Hol lehet? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés
Tegnap kaptunk egy cicát,3 éves(kicsit későn került hozzánk)és nem találjuk! Az egész házat megnéztük,és nincsen sehol. Hatalmas állat,9 kiló,nem igazán fér be sehova,kimenni nem tud,mert magasan vannak a kilincsek,egyszerűen nem találjuk. Van valami tipp hogy mit csináljunk?
2011. jan. 24. 09:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát de most komolyan,hol lehet? Nincs nagy házunk,simán megtalálnánk,már néztük mindenhol!! A nő,akitől van,ő meg azt mondta hogy szeretné majd időközönként látogatni,mit mondunk neki? Nincs meg a macska,nem tudjuk hol van? Egy 9 kilós dög nem tűnik csak úgy el,szerintem lehet valaki kiengedte,vagy még valami tipp? Már kerestük mindenhol,spejz,szekrények,stb..
2011. jan. 24. 18:46
 12/22 anonim ***** válasza:
akkor bizony lehetséges, hogy mégis valahogy véletlenül kijutott csak várni tudtok
2011. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ágyneműtartós bútor van? Hidd el, bármekkora, ahol a feje átfér, a teste is. A leglehetetlenebb helyeken is nézzétek meg. A gáztűzhely alá nem tud bemenni? Az enyém egyszer bemászott a nyitvahagyott alsó fiókos rész szerűnél. Konyhaszekrényekben is nézzétek meg.
2011. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Még mindig nem került elő? Akkor viszont kint a környéken kéne keresni. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt nem adott volna életjelt magáról, ha a házban bújt el.
2011. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát bizony nincs meg. :/ Tuti kint van,csak az a kérdés,hogy hogy jutott ki? :O Figyeltünk hogy ne szökjön ki,félt tőlünk,de nem láttuk hogy kiment volna. És én reggel 5-kor kelek,akkor még nyugi van,sötét is,meg csönd is,gondoltam kint lesz,de nincsen sehol. :S
2011. jan. 25. 14:23
 16/22 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még azt tehetitek, hogy kitesztek az utcán néhány "Elveszett, keressük....." kiírást.
2011. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az udvari melléképületekben -ha van - és a szomszédokéban is kellene keresni.
2011. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha eddig szobacica volt, akkor ha most kikerült, nagyon rémült lehet.

Egyébként biztos, hogy a családban mindenki akarta a cicát?

2011. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Anya nem akarta,gondoltam már rá hogy ő engedte ki. :/ Mert sokszor mondta hogy neki nem kell,éjjel csak ő szokott mászkálni,mert wc-re megy. Szerintem ő volt.
2011. jan. 26. 16:29
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát ha így van, nagyon sajnálom, hogy ilyen csúnya módszert használt a cica eltüntetésére.Ha nem is egyeztettétek a cicatartással kapcsolatos terveket 100 %-osan, azért még lehetett volna benne is annyi tisztesség, hogy humánusabb módot keressen a változtatásra.
2011. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!