Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzhetném meg anyámat...

Hogyan győzhetném meg anyámat hogy fontos volt az oltás?

Figyelt kérdés
Van egy macskánk aki 6 hetesen elszökött, majd fél év múlva (ez 1 hete történt) visszatért. Azóta hasmenése volt, vért hányt és sántikált. Elvittem az állatorvoshoz aki adott neki egy injekciót ami 7000 Forintba kerül. Nagyon rosszul állunk anyagilag pillanatnyilag és 3 napom van összeszedni a pénzt. Nekem nem sok pénzem van és anya nem fogadja el, bármit mondok, szerinte meglett volna a macska oltás nélkül is, az sem érdekli mit mondott az orvos. Hogyan győzhetném meg hogy igenis szüksége volt a cicának arra az injekcióra?
2012. febr. 13. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Anya, ha te hasmenést kapsz, vért hánysz és sántítasz és a doki azt mondja, hogy kell egy injekció azt mondod, hogy meg vagy nélküle?

Amúgy meg csak hagyd rá. Van aki ilyen. Gondolom nem csak ebben a kérdésben. Az én apám is ilyen. Ugye pl. a macska nem ehet disznó húst az Aujevszky kór miatt, amire se kezelés se oltás nincsen csak belehal. Erre ő: Hülyeség, az ő macskájuk ellenálló. Mondom neki, hogy fogja már fel, ez nem ellenállás kérdése! Á, nem ő jobban tudja. De másban is ilyen. Amúgy azóta már láttam, hogy nem adja oda a cafatokat mikor disznóhúsból csinál kaját, de ki nem mondaná, hogy azért nem, nehogy a macskának baja legyen. Inkább mondja, hogy baromság, minthogy beismerje, hogy tényleg úgy van és nem adja oda neki.

2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hol a gond? Felteszem muter nem mondja, hogy fizesd ki, ha nem tudnád. A te macskád, szóval a kérés abszolút korrekt. Necsak akkor legyél nagylegény, mikor kényelmes, vállalj felelősséget a döntéseidért!
2012. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából teknikailag az ő macskája, bár ismerem a nagy igazságot miszerint "A kiskutya mindenkié amíg cuki és játékos... de amint a szőnyegre szarik kizárólag a tiéd lesz" És egyébként az egyetlen bajom hogy nincs elég pénzem kifizetni, a doki bizalmával sem akarom visszaélni, ígyis adott haladékot.
2012. febr. 13. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagymutter, keresztmutter, apa? Szüli, névnapi gyereknapi előleg? Felesleges valami, amit a neten megvesznek, te meg fél éve rá sem néztél? (Fél év a vízválasztó pl. ruháknál, ha azóta nem kellett, azután sem fog.)
2012. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!