Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen módszerrel tudok egy...

Milyen módszerrel tudok egy macskát atombiztosan kiirtani a portáról?

Figyelt kérdés
riasztás minden érdekel...
2011. jan. 28. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerezz neki gazdát! vagy egy kutyát, ami elriasztja, de nem megöli, azért ne süllyedj le! Könnyű a gyengébbet bántani!
2011. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
mondanám, hogy fogadj örökbe egy kutyát, de ilyen szemétnek inkább azt javaslom, hogy ássa el magát és nem látja azt a szegény macskát többé
2011. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha hozzá mersz nyulni a cicához, velem gyülik meg a bajod!
2011. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Kérj kölcsön egy agarat, a mieink az egész utca macskaállományát leamortizálták.
2011. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Mérgezés? :o Ritka nagy büdös tuskó lehetsz! Ha annyira zavar, párszor üvölts vele hangosan és úgy zavard el. Akkor utálni fog, mint itt minden jóérzésü ember és többet nem megy a közeletekbe.
2011. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Add be egy menhelyre. Vagy fotózd le, és rakd fel valamelyik oldalra. Ne semmiképp se bántsd! Akkor inkább add ide, szerzek neki gazdit.
2011. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
26%
Tudjátok én is mocskosul rühellem a macskákat, mert folyton összesz rják nekem a gyepet és amúgyis undorító tenyérbemászó dögök...telepítsd mondjuk egy piranhas tavat az udvarba, először persze be fognak próbálkozni de aztán megtanulják hogy hova ne menjenek. Esetleg simán ki is dobhatod őket a kerítésen át...tanulja meg a ro.hadékja hogy hova NEM megyünk...
2011. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Anyád büszke lehet rád.
2011. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ami kell hozzá: egy kötél, egy erősebb gyümölcsfa (ez talán van is azon a bizonyos portán, de ha nem gyümölcs, megteszi más is, csak erős legyen), egy szék.


A módszer a következő: 1. állj fel a székre. 2. Kösd a kötelet jó erősen egy vastag faágra. 3. A kötél másik végét kösd a nyakadba. 4. Ugorj.

2011. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval =P

Az lenne a jó,minden ilyen embert mint te,felakasztani-.-"

Te sem érsz többet egy szerencsétlen macskánál,én csak sajnálni tudlak-_-

2011. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!