Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy mérget evett a...

Lehet, hogy mérget evett a macskám! Hogyan hánytassam meg?

Figyelt kérdés

Kikapart a hűtő alól egy egérmérges tálkát, amiből nem tudom, hogy evett-e, de ha evett is, akkor csak nagyon keveset, mert anyám szerint nem hiányzik belőle semmi..lehet baja? megitattam két tányérnyi tejjel, de most olvastam, hogy ilyenkor hánytatni kell..és mégis hogyan? jelenleg nem tudom orvoshoz vinni, hánytató módszereket kérek.

kb 20 perce történhetett, tényleg elenyésző mennyiség, és még az sem biztos, hogy evett volna belőle, de nem akarok kockáztatni!


2009. febr. 10. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, megnyugodhatunk. Ilyenkor én mindíg a saját cicámra gondolok, ezért át tudom érezni a helyzetet.
2009. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha ilyen van, és nagyon nincs a közelbe akkor sós víz. Nagyon nem fog tetszeni a cicusnak, de ki fog jönni, amit megevett..

(Állatorvos javasolta, úgyhogy senki se jöjjön azzal, hogy ez állatkínzás.)

2009. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azt alkalmaztam, hogy a dokinál egy rutinlátogatás alkalmával tisztán rákérdeztem, hogy nyilván tiszteletben tartom a munkaidejét, de ha nagy baj van, akkor hány óráig hívhatom és milyen napokon. Erre mondta, hogy sürgős esetben bármikor hívjam, mert arra való a telefon.


Szóval jobb az ilyent előre leszögezni, és akkor nincs rémület.

2009. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A sós víz elméletben ugyan jó ötlet, ezt én is megemlítettem fentebb, de arra azért kívámcsi lennék, hogy hogyan lehetne beletuszkolni a cicusba? Ugyanis macskánál egy tabletta lenyeletése is emberfeletti küzdelemnek minősül, és általában sikertelen..
2009. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!