Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnem ha cicam mindig egy...

Szeretnem ha cicam mindig egy helyre fekudne. Hogy tudnam raszokatni hogy ne legyen mindenhol macska szor? Vettem neki egy puha finom agyat, de nem fekszik bele ha beleteszem is csak rovid ideig marad ott. Van valami amivel oda lehetne szokatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 02:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, de vettünk neki egy speciális ágyat, és most a fél napot abban tölti, csak kajálni megy ki, wc-re, meg akkor ha azt akarja, hogy felvegyük simogatni, viszont 13.000 Ft. Ha írsz privátban, akkor megadom a cikkszámot, meg hogy hol tudod megvenni.
2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
En ugy tanitottam meg ,hogy ne masszon mindenhova fel,hogy egy spray-es uvegbe tettem vizet es ecetet ,s mikor olyan helyen van ahol nm kene akkor lefrocskolom.Az en cicam hamar megtanulta.Amugy ha meg maszik valaova fel egy ido utan eleg ha megmutatod neki hogy a kezedben van az ecetes viz s nm maszik fel!
2015. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Utolso vagyok.Etellel soha ne csalogasd le,mert akkor azt fogja megtanulni ,hogyha felmegy valahova mindig kap etelt
2015. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!