Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy oldjam meg, hogy a cica...

Hogy oldjam meg, hogy a cica ne szökjön ki szellőztetésnél?

Figyelt kérdés
egy szobás lakásunk van,a cica mindig érdeklődve figyeli a nyitott ablakot,persze mi is figyelünk rá,ki nem ugorjon. de előre félek a nyártól,mert eddig mindig nyitott ablaknál aludtunk... negyedik emelet. a konyhába nem szoktam beengedni a cicót,nehogy valamibe beleegyen vagy megvágja magát,csak akkor jöhet be ha mi is ottvagyunk. zárjam ki a klotyóba,vagy mi legyen?
2011. febr. 12. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szúnyogháló
2011. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alphazoo-ban most akciós a védőháló,1500.- 3 méretben kapható.

[link]

Nézd meg az újságjukban :) Én amúgy szellőztetésnél bezárom a wc-be ,ahol a macskaalom van,nyáron beteszem neki a vizét,hogy ne száradjon ki ( ott csak pici bukó ablak van )

2011. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj de édes az a kis tacsi a szórólapon :D
2011. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az alphazoos tippet,ezt szerintem beszerezzük :) és a ciccnek is jó lesz,mert legalább kiülhet levegőzni a párkányra :)
2011. febr. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!