Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lóg a cicám nyelve. Mit jelent?

Lóg a cicám nyelve. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Most jött haza a cicám, és lóg a nyelve. Már nagyon idős a cica, vissza is tudja húzni ha akarja, de "folyton lógatja". Mit jelenthet ez? Tudja valaki? Ha valami baj, akkor el tudom vinni orvoshoz, de nem tudom, hogy ez most baj-e. Semmi más "tünet" nincs. Csak lógatja a nyelvét.
2011. febr. 14. 21:34
 1/7 anonim válasza:
Szomjas gyorsan adj neki vizet
2011. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

azt jelenti, hogy megnőtt neki a nyelve és csak nehezen tudja visszaszívni a szájába:)

xD

csak viccelek.

hát ha már tartósan ezt csinálja akkor vidd el orvoshoz.

2011. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nem úgy lóg, mint amikor "szomjas" vagy liheg. Egyszerűen mint ha el akarná hagyni. Interneten nem sokat találtam, orvos azt mondta, hogy várjam meg a reggelt, majd akkor ha nem múlik, vigyem be.

Most nem "cukin" lóg neki, mint amikor "incselkedik". Más tapasztalt már ilyet? Utal valamire?

2011. febr. 14. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer mi is jártunk így, igaz az én cicámat akkor úgy fejbe vágták, hogy szétrepedt a feje (állatorvos összecsavarozta) és akkor az övé is lógott. De ahogy gyógyult, a végén már benn tudta tartani a szájában is.

Ja és a lógó nyelve miatt alig tudott enni, fecskendővel adtam neki bébiételt.

2011. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy fogköves cicáknak is lóg a nyelve!
2011. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az én macskám is ezt csinálja am akk hogyha ásít és nem húzza vissza :D
2011. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott a rejtély, reggel tüzetesebben megnéztem, és egy csontdarab volt beékelődve a fogínyére, amelyet nem tudott lekaparni. Semmi baj nem történt. Mivel kinti cica, így nem igazán lehet elkerülni, hogy csonttal is találkozzon. Szerencsére ez most "jól végződött", csak kisebb riadalmat keltett.
2011. febr. 16. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!