Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen gonosz a macskám?

Miért ilyen gonosz a macskám?

Figyelt kérdés

Pont ma 10 hónapos, nagyon szeretjük, szobacica, sokat foglalkozom vele. Viszont van vele egy nagy gond:nagyon gonosz. A nézéséből is látni, folyamatosan betámad. tegnap este lekapcsoltam a villanyt, hogy lefekszem, ujjatlan volt rajtam, erre rám veti magát, szétkarmolta a vállamat nagyon durván, és a fogai is szép nyomot hagytak. Ez nem az első eset. Miután elzavartam újra megpróbált támadni, és a tegnapi dolog óta kicsit félek is tőle.

Mit tudok vele csinálni?

Tényleg megkap mindent, sokat simizem játszom vele, nem értem.

Kérlek adjatok tanácsot, hogyan kezeljem ezt. Nem csak velem ilyen, hanem sok emberrel ezt csinálja.


2011. febr. 14. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
egyetértek utsó válaszoló!! igazad van! az ilyeneket is úgy kéni megverni!! és ez nem vicces >:(
2011. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. febr. 17. 13:55
 23/24 anonim ***** válasza:
H egyetlen egyszer megérezte hogy félsz tőle akkor direkt csinálja!
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

szia nekem is volt macskám és nekem is volt pár bajom vele ő is mindent megkapott de a bezártság az nem nagyon jó álltalában még akkor se ha szobacica!! engem is sokszor mart meg de ez nállam nem így volt. lehet hogy pont az a baja hogy mindent megkap. mindig aztírják hogy szeressük a macskákat de ha ilyettesznek akkor haragudni kell rájuk nem kell annyit törődni vele ki kell mutatni hogy most írtóra haragszol rá. fel fogja fogni remélem.. :DD

ha felfogja akkor hátha rájön hogy hülye volt ;D

2011. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!